Õnnetuste vältimine

Inimlik viga on aidanud kaasa umbes 90% liiklusõnnetuste tekkimisele. Sellepärast aitame juhil rohkem näha. Aitame neil tunda ennast mugavalt ja keskendunult. Varustame oma veokid süsteemide ja tehnoloogiatega, mis viivad ohutuse uuele tasandile.

Efektiivsed pidurid
Meie elektrooniline pidurdussüsteem tagab pidurite sujuva koostöö, lühema pidurdusteekonna ning parema stabiilsuse ja teelpüsivuse.

Stabiilsuse tugi
Kui veok hakkab külgsuunas libisema või ümber minema, takistab elektrooniline stabiilsussüsteem külgsuunalisi jõude ja taastab stabiilsuse.

Nähtavus igas suunas
Palju klaasi, võimsad klaasipuhastid, muudetud kujuga tahavaatepeeglid ja muud abivahendid tagavad parema nähtavuse ning ohutuse.

Intelligentne tehnika
Kohanduv püsikiiruse regulaator kontrollib teie kaugust eessõitvast sõidukist ja mägistardi abisüsteem aitab ülesmäge ohutult liikuma hakata.

Turvasüsteemid
Meie vargusevastane süsteem võimaldab veoki lukustada ja käivitada häire eemalt. Lubamatu tegevuse häiresignaali tugevus on 105 dB (A)

Maksimaalne juhitavus
I-Shift on intelligentne ülekandesüsteem, mis vabastab juhi käigu vahetamisest ja lubab tal seega keskenduda liiklusele.

Mugav kliima
Täiuslik elektrooniline kliimaseade jälgib ja juhib kõiki kliimategureid, tagades maksimaalse mugavuse ja väiksema vigade arvu.

Madal müratase
Aerodünaamiline disain, summutid ja isolatsioon on ainult mõned vahendid müra- ja stressitaseme minimaalsena hoidmiseks.

Lisateave meie ohutusalaste uuenduste kohta

Kampaania, mis näitab, kui oluline on näha ja olla nähtav

Kampaania, mis näitab, kui oluline on

Näe ja ole nähtav

Lugege täpsemalt ja laadige alla hariv komplekt
Õpetame lapsi peatuma, vaatama ja lehvitama

Õpetame lapsi

„Peatu, vaata, lehvita“

Soovite liituda? Täpsem teave

Vigastuste vähendamine

Ükskõik kui hoolikalt me õnnetusi ka ei väldiks, juhtub neid ikka. Seega keskendume vigastusohu minimeerimisele. Keskendume selliste veokite ehitamisele, mis annavad juhile, kaassõitjatele ja kaasliiklejatele võimalikult palju kaitset.

Energiat neelav kabiin
Kui veok läheb ümber või tekib laupkokkupõrge, juhib meie tugevdatud kabiin energia tahapoole, säilitades sisemuses ellujäämiseks vajaliku ruumi.

Kolmepunktikinnitusega turvavöö
Volvo leiutatud mugav turvasüsteem hoiab juhti paigal, kui kiirus äkitselt väheneb või kui veok paiskub ümber.

Juhi turvapadi
Meie täiustatud disainiga turvapadi ei lase juhil raske laupkokkupõrke korral põrkuda vastu rooli, armatuurlauda ja esiklaasi.

Eesmine allasõidutõke
Laupkokkupõrkel sõiduautoga tõmbub see kokkupressitav ala 200 mm tagasi, kaitstes salongi, juhti ja reisijaid.

Kohanduv püsikiiruse regulaator esikokkupõrke hoiatussüsteemiga
Intelligentne juhti abistav süsteem kasutab radarit eessõitva sõidukiga ohutu vahekauguse säilitamiseks ja juhi teavitamiseks kokkupõrkeohust.

Sirgestuspidur
See aeglustab automaatselt haagist ja sirgestab autorongi libedal teel allamäge sõidul, vähendades oluliselt haagise külglibisemise ohtu.

Tutvuge meie kaitsefunktsioonidega

Leidke kohalik müügiesindus

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.

Leidke kohalik müügiesindus