0 ÕNNETUST

Enam kui 1,2 miljonit inimest sureb igal aastal liikluses. See tähendab 3400 inimest päevas. Või 10 reisilennuki täit.

Meie ülesanne on kaitsta neid, kes sõidavad meie veokitega. Ja kaitsta neid, ke liiguvad veokite ümbruses. Meie visioon on, et ükski Volvo veok ei satuks õnnetusse.


Mida rohkem teame, seda ohutumalt saad end tunda

Nad on 24/7 valves. Ja on seda olnud aastast 1969. Meie õnnestuste uurimise osakond uurib õnnetusi, kus Volvo veoki juht või kõrvalistuja on avariis viga saanud.

Nad teevad selgeks, miks õnnetus toimus. Nad leiavad lahenduse, kuidas seda võiks järgmine kord ära hoida. Ja kasutavad uut informatsiooni selleks, et veokit turvalisemaks muuta.

Avariipaikadest saadud informatsiooni ei kasutata vaid meie veoki turvalisemaks muutmiseks. Me ka jagame informatsiooni, et panustada liikluse turvalisemaks muutmiseks üle maailma.

Päästes elusid enam kui 50 aastat

Päästes elusid enam kui 50 aastat

Meie veokite varustus muudab nad võimalikult turvaliseks. Üks neist päästab rohkem elusid kui ükski teine ohutuslahendus. See on lahend, mida tunnete väga hästi. Räägime turvavööst.

Kolmepunkti turvavöö on alates 1959. aastast meie veokite standardvarustuses.  See tagasihoidlik leiutis on Volvo kingitus maailmale.

Pea pool surmaga lõppenud õnnetustest, mis veokitega seotud, oleks võinud ära hoida, kui oleks kasutusel olnud turvavöö. On väga tähtis, et uus veokijuhtide põlvkond mõistaks, kui tähtis on turvavöö kasutamine.

Sest elude päästmine on meie jaoks tähtsam kui miski muu.

Our test facility is one of the most advanced in the world.

Testing, testing

Our test facility is one of the most advanced in the world. And is used to test everything from crumple zones to the coffee maker.

Take a look around