Järeleandmisteta, üllatusteta: lihtsalt originaalhooldus

Suurepärane teenindamine

Mitte keegi ei hoolda teie Volvo veokit nii, nagu meie seda teeme. Meiega te teate, et see on õigesti tehtud. Järeleandmisteta. Üllatusteta. Meie tehnikud on kvalifitseeritud spetsialistid. Neil on kõik vajalikud tööriistad ja diagnostikavahendid ning vajalikud andmebaasid. Nad kasutavad ainult Volvo originaalvaruosi. Volvoga teate, et teie veok – ja teie äritegevus – saab enda väärilise teenuse.

Lisainfo Volvo originaalosade kohta
Väldime pisitõrgete muutumist kulukateks probleemideks

Ennetav hooldus

Ennetav hooldus on parim vahend ettenägematute seisakute vältimiseks. Hooldusel vahetame filtrid, määrdeained ning teeme palju reguleerimis- ja kontrollimistöid. Väikesed parandused hoiavad ära suurte ja kulukate probleemide tekkimise.

Lisainfot Volvo hoolduslepingute kohta
Aitame teil luua teie vajadustele sobiva hooldusplaani

Teie personaalne plaan

Me ei usu mitte ainult ennetavasse hooldusse, vaid usume selle kohandamisse teie veoki töö jaoks. Sisestage tasuta hooldusplaan. Teie ideaalse hooldustaseme määramiseks ja täpselt teie vajadustele vastava hooldusplaani koostamiseks on vaja ainult lühikest konsultatsiooni. Seega teate juba ette, millal teie veok on töökojas ja palju see maksab.

VT

Originaalpakkumine

Külastage Volvo Trucksi müügiesindust, et saada lisainfot Volvo originaalhoolduse ja selle kasulikkuse kohta teie ettevõttele.

Leidke kohalik müügiesindus