TÖÖKUULUTUS RAAMATUPIDAJA

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: RAAMATUPIDAJA

Ootame tiimi RAAMATUPIDAJAT, kelle ülesanneteks igapäevase raamatupidamise teostamine, sh põhivarade ja palgaarvestus ning statistiline aruandlus.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on raamatupidamisalane haridus, töökogemus raamatupidajana, eesti ja inglise keele oskus (B2) nii kõnes kui kirjas; tunned raamatupidamis- ja maksualaseid regulatsioone ning kuluarvestuse ja eelarvestamise põhimõtteid; oled oma töös süsteemne, täpne, korrektne, vastutustundlik ning valmis meeskonnatööks. Eeliseks on majandustarkvara SAP tundmine. 

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Raamatupidaja“ või kandideerida läbi CV Keskuse, tähtaeg 23.11.2017. Lisainformatsioon: kadri.arraste@volvo.com või 6718375.

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Harjumaa.

 

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (JÕHVI)

Volvo Estonia OÜ ootab Jõhvi esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle tööülesanneteks on olenevalt spetsialiseerumisest kas veoautode hooldus-ja remonttööd või veoautode diagnostika- ja elektritööd. Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning inglise ja eesti või vene keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja pikaajaline töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Jõhvi“ või kandideerida läbi CV Keskuse. Kandideerimise tähtaeg 22.11.2017. Lisainformatsioon tööpakkumise kohta mallor.vildak@volvo.com või 5077651 (Mallor Vildak, töökoja juhataja). Jõhvi esindus asub Pargi 25A, Jõhvi.

 

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: TEHNIK (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on veoautode hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja pikaajaline töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Tallinn“ või kandideerida läbi CV Keskuse. Tähtaeg 22.11.2017. Lisainformatsioon tööpakkumise kohta kadri.arraste@volvo.com või 6718375.

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: VARUOSADE MÜÜGIESINDAJA (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma VARUOSADE MÜÜJAT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on varuosade ja tarvikute tellimine ja müük ning müügi- ja laotööga seotud toimingud.

Sobivalt kandidaadilt ootame väga head suhtlemisoskust, autoalaste teadmiste ja B-kategooria juhilubade olemasolu, eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil ning efektiivset arvuti kasutamise oskust. Eeliseks kandideerimisel on tehnikaalane haridus ja varasem töökogemus tehnika- või klienditeeninduse valdkonnas.

Kandideerimiseks palume saata CV e-postile kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Varuosade müüja“ või kandideerida läbi CV Keskuse. tähtaeg 22.11.2017. Lisainformatsioon tööpakkumise kohta kadri.arraste@volvo.com või 6718375.

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa.