VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

TÖÖKUULUTUS: MÜÜGIADMINISTRAATOR (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma MÜÜGIADMINISTRAATORIT, kes vastutab veokite müügieelsete tegevuste sujuva korralduse ja dokumentatsiooni korrektse vormistuse eest ning toetab müügimeeskonda igapäevatöös. Sobivalt kandidaadilt ootame C-kategooria juhilubade olemasolu, eesti- ja inglise keele valdamist suhtlustasandil, teadmisi autode ja veokite ehitusest, head suhtlemisoskust, initsiatiivikust ning arvutioskust tavakasutaja tasemel.

Kandideerimiseks palume saata CV e-postile kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com märksõnaga „Müügiadministraator“ või kandideerida läbi CV Keskuse, tähtaeg 22.01.2018. Lisainformatsioon e-postil kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com või 6718375. Volvo Estonia asub Kurekivi tee 10, Lehmja küla, Rae vald.

 

 

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (JÕHVI)

Volvo Estonia OÜ ootab Jõhvi esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle tööülesanneteks on olenevalt spetsialiseerumisest kas veoautode hooldus-ja remonttööd või veoautode diagnostika- ja elektritööd. Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning inglise ja eesti või vene keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Jõhvi“. Lisainformatsioon mallor.vildak@volvo.com või 5077651 (Mallor Vildak, töökoja juhataja). Jõhvi esindus asub Pargi 25A, Jõhvi.

 

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: TEHNIK (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on veoautode hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Tallinn“. Lisainformatsioon kohta kadri.arraste@volvo.com või 6718375.

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.

Volvo Estonias väärtustame oma töötajaid

Volvo Estonia pakub oma töötajatele konkurentsivõimalist palka, häid töötingimusi ja arenguvõimalusi. Tutvu lähemalt mõndade meie soodustustega.

OLED VAJALIK
OLEME SULLE TOEKS
OSA VOLVOST
KONKURENTSIVÕIMELINE PALK
SPORDIKOMPENSATSIOON
SOODUSTUSED KOOSTÖÖPARTNERITELT
TÖÖTAJATE ÜHISED SÜNDMUSED
ARENGUVÕIMALUSED
TERVISEFOOKUS