Volvo FL: aidates kaitsta kõiki liiklejaid

Volvo ohutu kabiin

Volvo FL-i kabiin on konstrueeritud juhi kaitsmiseks. Ja samuti teisi liiklejaid ning jalakäijaid. Kabiin on läbinud kõik kokkupõrke- ja barjäärikatsed. Muudetud disainiga iste on põranda külge ankurdatud ja tugevdatud. Integreeritud turvavööd ja peatoed tagavad esmaklassilise löögikindluse. Eesmine ja tagumine allasõidutõke takistavad kokkupõrke korral sõiduautode kiildumist veoki alla.

Tutvuge Volvo ohutu kabiiniga
Volvo elektrooniline stabiilsussüsteem

Elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP)

ESP suurendab veoki ohutust ja suunastabiilsust keerulistes olukordades ning aitab vältida ümberpaiskumist. Ja see kuulub Volvo FL-i standardvarustusse – seega on algusest peale tagatud parem juhitavus ja suurem ohutus.

Sõiduraja hoidmise tugisüsteemi eeliseid selgitav video

Sõiduraja hoidmise tugisüsteem

Sõidurajalt kõrvalekaldumine on paljude raskete liiklusõnnetuste ühine põhjus. Meie arvates liigagi levinud. Sõiduraja hoidmise tugisüsteem jälgib kaamera abil teemärgistust ja hoiatab teid niipea, kui olete seda tahtmatult ületanud.
Volvo FL: nähke rohkem ja olge nähtav

Nähke rohkem. Olge nähtav. Olge kaitstud

Nutikad peeglid minimeerivad pimealad. Ja eesmised LED-päevatuled muudavad veoki veelgi nähtavamaks. Need on head uudised veokijuhtidele, kesklinna jalgratturitele ja ka jalakäijatele.

VT

Võtke ohutust tõsiselt

Volvo Trucksi kohalik müügiesindus on valmis teile tutvustama kõiki Volvo FL-i tipptasemel ohutusfunktsioone.

Leidke kohalik esindus