Volvo FMX-i Raven-värvi kabiini sisemus

See ei ole must. See on ronkmust

Lõime keerulise mustjaspruuni värvuse spetsiaalselt Volvo FMX-i interjööri jaoks. Ja andsime sellele nimeks Raven. See on vähem tundlik plekkide suhtes, muutes veoki ideaalseks ehitusplatsil töötamiseks.

Näidikud –  alati hästi nähtavad

Andmed ühe pilguga

Näidikuplokk edastab kogu olulist teavet ees ja keskel ning harvemini kasutatavad funktsioonid asuvad kaugemal. Paindlikud lülitid võimaldavad valida funktsioone, mida soovite omada roolile kõige lähemal.

Näidikuplokk

Funktsioonid teie käeulatuses

Paljud funktsioonid on liikunud lülitushoobadelt roolil olevatele nuppudele. Seal on nad funktsioonide järgi loogiliselt rühmitatud ning neid on lihtne sõrmedega üles leida.

Rohkelt hoiuruumi

Palju ruumi teie asjadele

Ruumikad hoiukohad kabiini esiosas, voodi all, tagaseinal ja väljaspool saab kujundada täpselt teie vajaduste kohaselt. Elektriline kuivati sobib ülemise voodi kohale või kabiini seinale ning pakub võimalust kiiresti riideid, käterätte ja kingi kuivatada.

Teie ümber on ka palju uusi sektsioone nt dokumentide jaoks. Armatuurlaual on väike süvend, mis on ideaalne pisiasjade jaoks. Seal on koht pliiatsitele ja telefonile ning USB-pesa. Seal on isegi väljatõmmatav pudelihoidel.

Ergonoomilise disainiga rool

Suurepärane rool

Uut rooli saab lihtsalt reguleerida ja see annab rohkem ruumi põlvedele. Rooli ergonoomiline disain pakub erinevaid hoidmisvõimalusi, mis muudab rooli hoidmise mugavaks kogu päeva jooksul. Ja valikus on ka nahk täiendava luksuse tekitamiseks.

Uus juhiiste

Silmatorkav iste

Uus juhiiste annab parema toe, liikumisulatuse ja rohkem ruumi jalgadele ning seda saab reguleerida 20 cm ette ja taha ning 10 cm vertikaalselt. Uus padi muudab selle varasemast mugavamaks ja te võite valida nelja erineva polstri vahel.

Ruumikas alumine voodi

Nutikas võimalus magamiseks

Ärge tehke järeleandmisi une kvaliteedis ainult sellepärast, et magate kabiinis. Alumine voodi on 70 cm lai, 16 cm isoleeritud vedrudega ja kolme erineva kõvadusvariandiga. Ja sisevalgustust, äratuskella, seisusoojendit, audiosüsteemi, aknaid ja lukke saab juhtida voodist lahkumata.

Interjööri 360°-vaade

Allpool on esitatud kabiini sisemuse interaktiivne ülevaade. Täpsema teabe saamiseks klõpsake tekstiboksidel. Parema elamuse saamiseks klõpsake nupul Täisekraan. Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

VT

Ronige sisse ja armuge

Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi müügiesindajaga, kes tutvustab teile Volvo FMX-i kabiini. Nad tutvustavad teile meeleldi veokit.

Leidke kohalik esindus