Iga piisk loeb Kütusesäästuabi

Iga piisk loeb

Üks protsent siit, teine protsent sealt – peagi annab see kokku märkimisväärse säästu. See on idee, millel põhineb meie filosoofia.

Otsime pidevalt uusi võimalusi, et panna oma veokid sõitma kaugemale vähema kütuse ja väiksema mõjuga keskkonnale ja majandustulemustele.

See tähendab pikaajalist pühendumist ning me jätkame tööd kõigi oma toodete ja teenustega kütusetõhususe suurendamiseks.

Sest iga piisk loeb.

Kütusesäästuabi

Vähendage kütusesäästuabiga kütusekulu

Kütusesäästuabi on nõustav teenus, mis töötab vankumatult igal ajal. Kui juht on kord juba omandanud kütusesäästliku sõitmise kogemuse, on selle järgimine jätkuva edu võtmeks.

Kütusesäästuabi aitab just seda teha. Korrapäraste aruannete ja personaalsete analüüsidega on lihtne veenduda, et kütusesääst aja jooksul saavutatakse.

Lugege lähemalt, kuidas kütusesäästuabi saab teile kasulik olla
Dynafleet

Jälgige kütusesäästlikkust

Kasutades Dynafleeti koos veokijuhtide täiendkoolitusega, on võimalik kütust säästa kuni 5%. Dynafleet annab teile uusimat infot kõige kohta, mida peaksite oma veokipargist teadma, ning juhikoolitus õpetab veokijuhtidele ohutumat, arukamat ja kütusesäästlikumat sõitmist.

Dynafleet on nüüd saadaval ka iPhone’i rakendusena, seega on veokipargi kõik andmed nüüd alati kättesaadavad.

Lisainfo Dynafleeti kohta
I-Shift

I-Shift – kütusesääst koos maksimaalse jõudlusega

Võrreldes käsilülituskäigukastiga, vähendab I-Shift kütusekulu kuni 3 protsenti. See on kõige täiuslikum saadaolev lahendus.

I-Shift võimaldab saavutada veokiga parima jõudluse, sest see arvestab nii veoki massi ja tee kallet kui ka veoki kiirust ja kiirendust.

Vaadake, kuidas I-Shift aitab kütust säästa
Spoileripakett

Liikuge mängleva kergusega vastutuult spoileripaketi abil

Spoileripakett võib suurendada kütusesäästlikkust kuni 10% võrra. See vähendab õhukeeriseid, minimeerib õhutakistust ja suunab tuule haagisest eemale.

Peale kütusekulude vähenemise väheneb samavõrra ka CO2-heite hulk.

Vaadake, kuidas parem aerodünaamika aitab kütust säästa.
I-See

I-Seel on meeles kütust säästa

Funktsiooni I-See kasutama hakates võite säästa kuni 5% kütust. See jätab meelde sõidetud tee ja teab isegi neid, millel te veel sõitnud ei ole. I-See kasutab infot tee topograafia kohta, et hallata kiirust ja käiguvahetust maksimaalse kütusesäästlikkusega.

Vaadake lisainfot I-See kõigi kuue etapi kohta
Veokijuhtide täiendkoolitus

Veokijuhtide täiendkoolitus

"See tähendab samal marsruudil sõitmist ja sama töö samal ajal tegemist – ainult säästlikumalt."

Tutvuge veokijuhtide täiendkoolitusega
Volvo originaalhooldus

Volvo originaalhooldus

Suurepärase kütusesäästu tagamine sõltub headest veokijuhtidest ja koolitatud tehnikute toest – nemad tunnevad veokit põhjalikult ja tagavad selle võimete maksimaalse kasutamise.

Lisainfo Volvo originaalhoolduse kohta

Allalaadimine

Brošüür "Iga piisk loeb"

EDC brošüür(PDF, 14.2 MB)