Päästes elusid rohkem kui 50 aastat

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad. Seepärast on äärmiselt oluline, et iga uus veokijuhtide põlvkond mõistab selle leiutise tähtsust. Elude säästmine tähendab meile rohkem kui miski muu.

Volvo Trucks – ülemaailmne ohutusliider

Öörežiim võimaldab juhil ebavajaliku näidikuploki valgustuse nupuvajutusega välja lülitada. See vähendab juhi pimestamist ning tähelepanu hajumist esiklaasil ja välispeeglites olevate peegelduste tõttu. Öörežiim sobib kõige paremini öisteks kaugvedudeks ning rasketes ilmastikutingimustes ja keerulistes olukordades tagurdamise ja manööverdamise korral (nt haagise külge- ja lahtiühendamine).

ÕNNETUSTE VÄLTIMINE

Meie aktiivsed ohutussüsteemid on ette nähtud vigade vältimiseks, mis põhjustavad umbes 90% kõigist liiklusõnnetustest. Sellepärast aitame juhil rohkem näha. Aitame neil tunda end mugavalt ja keskendunult. Varustame oma veokid süsteemide ja tehnoloogiaga, mis viivad ohutuse uuele tasandile.

Vigastuste vähendamine

Kahjuks on liiklusõnnetused siiski toimuvad – seetõttu keskenduvad meie ohutusalased algatused vigastusohu vähendamisele. Keskendume selliste veokite ehitamisele, mis annavad juhile, kaassõitjatele ja kaasliiklejatele võimalikult palju kaitset.

Kampaania, mis näitab, kui oluline on näha ja olla nähtav

Kampaania, mis näitab, kui oluline on

Näe ja ole nähtav

Lugege täpsemalt ja laadige alla hariv komplekt
Õpetame lapsi peatuma, vaatama ja lehvitama

Õpetame lapsi

„Peatu, vaata, lehvita“

Soovite liituda? Täpsem teave
Leidke kohalik müügiesindus

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.

Leidke kohalik müügiesindus