Liiklusohutuskoolitus "Peatu, vaata, lehvita" 1000. lapsele

EV100

Liiklusohutuskoolitus "Peatu, vaata, lehvita" 1000. lapsele

Kaks ühiseid väärtusi jagavat ettevõtet Volvo Estonia ja Neste Eesti on võtnud nõuks muuta liiklus Eesti lastele turvalisemaks, korraldades Eesti Vabariigi juubeliaasta jooksul vähemalt 100 liikluskoolitust üle Eesti. Koolituseks on välja arendatud spetsiaalselt lastele suunatud programm „Peatu, Vaata, Lehvita“, mis tõstab lapse liikluses osalemise teadlikkust läbi teooria ja praktilise koolituse.

Osalejetele tasuta liiklusohutuskoolitus koosneb teooriast, kus antakse ülevaade veokitest, veokijuhi elust ja liiklusohutusest (tehnilised eeldused: ruum ja seadmed, kus presenteerida materjali) ning seejärel praktiline tutvumine veokiga, et reaalselt kogeda, kuidas maailm veoauto kabiinist paistab (tehnilised eeldused: ruum, kuhu mahub veok ja lapsed turvaliselt nende ümber). Mõlemad osad kestavad orienteeruvalt 25 minutit.

Tutvuge ka seotud informatsiooniga:

  • Pressiteade: link
  • Näidisvideo: link
  • Pildid Jüri Gümnaasiumi koolitusest: link

Muutke maailma – kus iganes viibite

Volvo Trucksi kampaanias „Peatu, vaata, lehvita!“ osaleb üha rohkem lapsi. Eesmärk on õpetada kogu maailma lastele, kuidas liikluses ohutult käituda. Kõigepealt peatu. Seejärel vaata ja jälgi ümbrust. Lõpuks lehvita juhile ja veendu, et ta on sind näinud.

Oleme julgustanud töötajaid kogu maailmas propageerima liiklusohutust nii oma laste kui ka kogukonna laste seas. Kampaanias „Peatu, vaata, lehvita!“ osaleb üha enam riike.

Meiega liitudes saate midagi tõeliselt muuta.

Kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ kõik koolitusmaterjalid on tasuta ja lõbusad!

„Peatu, vaata, lehvita!“ võib päästa elusid

Igal aastal hukkub liiklusõnnetustes rohkem kui 260 000 alla 19-aastast last. Liiga palju liiklusõnnetusi juhtub just veokite ja bussidega. Liikluskäitumise õpetamine aitab päästa mitmeid noori elusid.

Kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ koolitusmaterjalid aitavad vanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kogu materjal on tasuta ja kõigile saadaval. Sinna kuuluvad põhikomplekt ja täiendatud komplekt, animeeritud interaktiivne lugu, Powerpointi esitlus ja koolituse juhend.

Koolituskomplektid on saadaval mitmes keeles.

Nõuandeid elude päästmiseks

Volvo Trucks on kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ jaoks koostanud inspireerivad ja lihtsasti kasutatavad materjalid. Need aitavad vanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kõik kampaaniamaterjalid on tasuta ja kõigile saadaval.

Kas soovite meid külla kutsuda?

Kui soovite, et tuleksime teie kooli liiklusohutuskoolitust läbi viima, siis palume täita allolevad väljad või kirjutada meile volvoestonia@volvo.com

Teie ja asutuse nimi *
E-posti aadress *
Telefon
Teade - palun kirjeldage, kui palju teil on huvitatud gruppe ja osalejaid
(* Tegemist on kohustusliku väljaga)
Tingimused

Markeerides märkeruudu, annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palume täita kõik kohustuslikud väljad. Palun sisestage õiges formaadis e-posti aadress. volvoestonia@volvo.com