2018. aastal osales liiklusohutuskoolitusel 4710 last

EV100

2018. aastal osales liiklusohutuskoolitusel 4710 last

Eesti Vabariigi juubeliaasta jooksul oli ühiseid väärtusi jagavatel ettevõtetel Volvo Estonia ja Neste Eesti eesmärk muuta liiklus Eesti lastele turvalisemaks. Koos sooviti läbi viia vähemalt 100 liikluskoolitust ning seeläbi koolitada vähemalt 1000 last üle Eesti. Koolituseks arendati välja spetsiaalselt lastele suunatud programm „PEATU VAATA LEHVITA“, mis tõstab laste liikluses osalemise teadlikkust läbi teooria ning praktilise koolituse.

Positiivse tagasiside ning suure huvi tõttu jätkati koolituste korraldamist ka pärast eesmärgi saavutamist. 2018. aasta jooksul läbis liiklusohutuskoolituse „PEATU VAATA LEHVITA“ 4710 last üle Eesti.

Tutvuge ka näidisvideo ning piltidega:

  • Näidisvideo: link
  • Pildid Jüri Gümnaasiumi koolitusest: link

Muutke maailma – kus iganes viibite

Volvo Trucks kampaanias „PEATU VAATA LEHVITA“ osaleb üha rohkem riike ja lapsi. Eesmärk on õpetada kogu maailma lastele, kuidas liikluses ohutult käituda. Kõigepealt peatu. Seejärel vaata ja jälgi ümbrust. Lõpuks lehvita juhile ja veendu, et ta on sind näinud.

Oleme julgustanud töötajaid kogu maailmas propageerima liiklusohutust nii oma laste kui ka kogukonna laste seas. 

Meiega liitudes saate midagi tõeliselt muuta.

Kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ kõik koolitusmaterjalid on tasuta ja lõbusad!

„Peatu, vaata, lehvita!“ võib päästa elusid

Igal aastal hukkub liiklusõnnetustes rohkem kui 260 000 alla 19-aastast last. Liiga palju liiklusõnnetusi juhtub just veokite ja bussidega. Liikluskäitumise õpetamine aitab päästa mitmeid noori elusid.

Kampaania „PEATU VAATA LEHVITA“ koolitusmaterjalid aitavad lastevanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kogu materjal on tasuta ja kõigile saadaval. Sinna kuuluvad põhikomplekt ja täiendatud komplekt, animeeritud interaktiivne lugu, Powerpoint esitlus ja koolituse juhend.

Koolituskomplektid on saadaval mitmes keeles.

Nõuandeid elude päästmiseks

Volvo Trucks kampaania „PEATU VAATA LEHVITA“ jaoks on koostatud inspireerivad ja lihtsasti kasutatavad materjalid. Need aitavad lastevanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kõik kampaaniamaterjalid on tasuta ja kõigile saadaval.

Kas soovite meid külla kutsuda või meile külla tulla?

Kui liiklusohutuskoolituse kohta tekkis huvi ja soovite meid külla kutsuda või meile külla tulla, et viiksime koolituse läbi, siis palume täita allolevad väljad või kirjutada meile volvoestonia@volvo.com

Teie ja asutuse nimi *
E-posti aadress *
Telefon
Teade - palun kirjeldage, kui palju teil on huvitatud gruppe ja osalejaid
(* Tegemist on kohustusliku väljaga)
Tingimused

Markeerides märkeruudu, annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palume täita kõik kohustuslikud väljad. Palun sisestage õiges formaadis e-posti aadress. volvoestonia@volvo.com