Dynafleet

Rakendus Dynafleet uuendab pidevalt kaubandusliku veokipargi veokite ja juhtide tulemusi – ükskõik, kus te viibite. See muudab võimalikuks leida lihtsalt kriitilisi andmeid ja võtta kohe kasutusele meetmeid kulude vähendamiseks ning sõiduki paremaks kasutamiseks.

Volvo Trucksi Owners' Gallery

Rakendus Volvo Trucks Owners’ Gallery on iPhone’i omanike galerii jaotise laiendus aadressil http://loadingramp.volvotrucks.com/. Rakendus võimaldab teil sirvida veokite pilte, mida on salvestanud entusiastid kogu maailmast, lugeda veokite kohta ja anda oma hääl lemmiku poolt.

Volvo Trucksi juhi käsiraamat

Volvo Trucksi juhi käsiraamatus leiate kasutusjuhised, juhendavad videod ja palju muud. Kui soovite tutvuda teiste veokitega, on võimalik alla laadida ka demoveokite käsiraamatute vahel. Rakendus toetab mudeleid Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX, FE ja FL. Rakendus on saadaval 32 keeles, sh eesti keeles.

Truck Finder – kasutatud veokite ja haagiste otsing

TruckFinder on kasutatud veokite ja busside andmebaas, mis võimaldab lihtsalt tutvuda meie laos olevate kasutatud sõidukitega. Ülevaade sõidukite spetsifikatsioonist, hinnast, piltidest ja kontaktinformatsioon kohalikku esindusse.

Müügiesinduste andmebaas

Müügiesinduse andmebaas Dealer Locator on käepärane ja lihtne viis lähima Volvo veokite müügiesinduse leidmiseks. Vastavalt teie asukohale leiate lähima 1200 loendis oleva müügiesinduse hulgast.   

Dynafleet

Rakendus Dynafleet annab reaalajas ülevaate veokipargi ja juhtide tulemustest ükskõik, kus te viibite. Nii saate ülevaate kriitilistest andmetest ja saate kasutusele võtta meetmeid kulude vähendamiseks ning sõiduki paremaks kasutamiseks.

Volvo Trucksi Owners' Gallery

Rakendus Volvo Trucks Owners Gallery on iPhone'€™i omanike galerii laiendus aadressil http://loadingramp.volvotrucks.com/. Rakendus võimaldab teil sirvida veokite pilte, mida on salvestanud entusiastid kogu maailmast, lugeda veokite kohta ja anda oma hääl lemmiku poolt.

Uudis - Rakendus My Truck - tere tulemast kabiini!

My Truck rakendus annab kaugjuurdepääsu teie veokile. Rakendus annab ülevaate infotabloo näitajatest, võimaldab seadistada kabiini temperatuuri, kontrollida ukse lukustatust ja saada informatsiooni häirest - olenemata teie asukohast. Rakendus on saadaval Volvo FH, Volvo FM ja Volvo FMX veokitele. Väike lahendus teie igapäevategevuste märgatavaks parendamiseks.

My Truck rakenduse alla laadimiseks valige sobiv seade ja aktiveerimiseks võtke ühendust kohaliku esindusega.