Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo veokirent on paindlik partner

Suhe, mille saate ise luua.

Meie nimetame seda rendisuhteks.

Volvo veokirent

Volvo veokirent – see pole omandisuhe, vaid pigem nagu partnerlus.

Volvo veokirent muutub iga aastaga üha populaarsemaks. Selle põhjust on lihtne mõista. Teie paindliku rendipartnerina oleme ootel ja valmis aitama teil täita meie rendiveokiga nii pakilisi tööülesandeid, lühi- või pikaajalisi lepinguid kui ka spetsiifilisi tööülesandeid.
Võtke lihtsalt meiega ühendust ja me korraldame kõik ülejäänu. Nii saate peagi istuda uusimas Volvo veokis ja töö saab tehtud.

Alustage rentimist juba täna. Helistage meile: +372 671 8360

Volvo veokirendi viis eelist

SUUREM PAINDLIKKUS

Volvo rendiveokiga saate hallata oma finantsriske ja vältida uue veoki ostmisega seotud suuri kulutusi. Selle asemel saate rentida veoki lühemaks perioodiks kindla kuutasu eest. Meie hoolitseme selle eest, et oleks ära korraldatud nii kindlustus, maksud kui ka hoolduskulud.

Piggy bank

Väiksemad kulutused

Volvo veokirendi abil saate hallata oma finantsriske ja vältida uue veoki ostmisega seotud suuri kulutusi. Selle asemel saate rentida veoki lühemaks perioodiks kindla kuutasu eest. Meie hoolitseme selle eest, et oleks ära korraldatud nii kindlustus, maksud kui ka hoolduskulud.

Shopping cart

Kõikehõlmav lahendus

Samad tingimused kehtivad nii uue veoki ostmise kui veoki rentimise korral: me pakume kõike ühe katuse all. Me leiame kiiresti teie vajadustele vastava õige veoki ja koostame teie ajakavaga sobiva täislahenduse.

One hundred percent

Klientide käsutuses on kvaliteetsed veokid

Kui otsustate rentida meie veoki, võite olla kindel, et saate peaaegu uue veoki, mis on puhas ja varustatud uusima tarkvaraga. Lühidalt öeldes on veok valmis esindama teid ja teie ettevõtet. 

One hundred percent

Ülemaailmne tugivõrgustik

Me soovime, et kõik toimiks võimalikult sujuvalt ja tõrgeteta. Kuid me teame, et elus ei lähe alati kõik nii. Seetõttu oleme rajanud ülemaailmse tugivõrgustiku, mis on ettenägematute sündmuste korral alati käepärast.

Kas töö on vaja ära teha?

Oma kohaliku Volvo veokirendi esindaja leiate siit.