Kütus ja keskkond aitab teil säästa ja alandab CO2 kogust

Kütus ja keskkond

Kes on teie kõige kütusesäästlikum veokijuht? Kellel on vaja koolitust ja tuge? Teenus Kütus ja keskkond säästab teie aega, analüüsides sõiduki ja juhi andmeid. Pakett näitab säästuvõimalusi. See aitab ka vähendada CO2 kogust.

Alustage säästmist teenusega Kütus ja keskkond
Aitab leida iga tööülesande jaoks õige veokijuhi

Veokijuhi töö- ja puhkeaeg

Dynafleet aitab teil pidevalt jälgida juhi tegevust. Vaadake, milline veokijuht sobib kõige paremini uue ülesande täitmiseks. Saate ennetavaid hoiatusi, et tagada vastavus juhi töö- ja puhkeaja seadustele. Sõidumeeriku andmete automaatne allalaadimine vähendab ka haldusaega.

Lugege täpsemalt paketi „Juhi sõidu- ja puhkeaeg“ kohta
Positsioneerimine annab ülevaate veoki asukohast

Positsioneerimine

Helistada pole enam vaja. Mõistatada pole enam vaja. Positsioneerimisteenus ütleb teile täpselt, mida on vaja teada. Veoki asukohast (tänava täpsusega) kuni üksikasjaliste andmeteni veokijuhi, veoki kiiruse, koorma ja veokitüübi kohta. See aitab teil ka tegevust planeerida, navigeerida ja oma ettevõtet kasumlikumaks muuta.

Tutvuge positsioneerimisteenusega
Kiire, turvaline ja säästlik

Sõnumivahetus

Kiire, turvaline ja kuluefektiivne sõnumivahetus tagab alati ühenduse teie kontori ja veoki vahel. Sellega välditakse kulukaid arusaamatusi ja veokijuhid saavad andmeid, mida on vaja maanteel paremate otsuste tegemiseks. Olenemata veoki asukohast võite vestelda nii palju kui soovite.

Tutvuge sõnumivahetuse teenusega

Kuidas see töötab

Kompleksne süsteem iga veoki jaoks

Dynafleet annab juurdepääsu unikaalsetele ja äärmiselt kasulikele andmetele teie Volvo veoki kohta. Selle saab paigaldada mistahes marki veokile, mis muudab lihtsaks Dynafleeti kasutamise erinevate firmade veokitest koosneva veokipargi korral.

Nelja Dynafleeti teenust saab aktiveerida kõikides kombinatsioonides. Iga teenus on saadaval fikseeritud kuutasu eest, k.a rahvusvahelise side rändlus.

Paigaldamine on lihtne

Dynafleeti riistvara paigaldatakse kas tehases või kohandatakse Volvo Trucksi kohalikus müügiesinduses. Täiendavat tarkvara ei ole vaja – oma veokipargi info saamiseks tuleb vaid sisse logida Dynafleeti veebikeskkonda. Uuendamiseks võite igal pool kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutit.

Info ja selle salvestamine

Info sõiduki ja autojuhi kohta saadetakse Dynafleeti andmebaasi, kus seda analüüsitakse ja esitatakse kergesti mõistetavate aruannetena. Teie kontor ja juht saavad suhelda tekstisõnumitega. Dynafleetiga saab ühendada ka tellimise või arvete esitamise süsteemid.

VT

Ideaalne pakett

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib aidata leida teile ja teie ettevõttele sobiva Dynafleeti paketi.

Leidke kohalik müügiesindus