Ühendab teid veokiga

Ühenduse pidamine

Sõnumivahetus tagab pideva kindla ühenduse veokiga – sõltumata sellest, kes hetkel rooli taga on. Kontor ja juhid suhtlevad tekstisõnumite abil. Sõnumeid on lihtne koostada ja need kuvatakse veokis oleval ekraanil. Juhtmeta klaviatuur aitab juhil suhelda veoki seismise ajal. Sõidu ajal näevad juhid saabuvaid teateid.

Ühildub sujuvalt teiste süsteemidega

Integreerige teiste süsteemidega

Teenus Sõnumivahetus integreerub sujuvalt teie tellimis- ja arveldamissüsteemidega, mis võimaldab kõiki olulisi andmeid näidata samal ekraanil. See võimaldab teile parema kontrolli ja teeb juhtide elu kergemaks, sest nende töökäsud on selgelt veoki ekraanil näha.

Ekraan võib aidata vähendada stressi ja suurendada tööviljakust.

Teie ekraani potentsiaal

Teie veoki ekraan võib näidata palju rohkemat kui ainult sõnumeid. Automaatsed meeldetuletused sõidu- ja puhkeaegade kohta, juhi nõustamine ja navigeerimine võivad vähendada stressi ning tõsta juhi tööviljakust.

Põhieelised

  • Teadete vahetamine juhtidega Dynafleeti tekstisõnumite, SMS-i või e-posti abil.
  • Kiire sõnumivahetus. Toetab juhti ja aitab teha põhjendatud otsuseid.
  • Kulutõhus teadete vahetus kogu veokipargiga
  • Sihtkoha teadete vastuvõtmine navigeerimissüsteemi jaoks. Veokipargi haldurile Dynafleetis näidatav eeldatav saabumise aeg
Leidke kohalik müügiesindus

Võtke teade vastu.

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja võib teil aidata seadistada teenust Sõnumivahetus. Ja selgitada paljude funktsioonidega ekraanivalikuid teie veokis.

Leidke kohalik müügiesindus