Hoidke oma veok parimas seisukorras, et see tagaks maksimaalse kasumi

See on teie veokile suurepärane

Teie veoki optimaalse seisundi säilitamiseks, mis on kõige kasulikum, hooldavad seda kvalifitseeritud Volvo tehnikud. Neil on kõik vajalikud Volvo tööriistad ja diagnostikavahendid ning andmebaasid. Nad kasutavad ainult Volvo originaalosi. Liiklushäirete vähendamiseks on nende eesmärk töötada teile sobival ajal. 

Planeerige hoolduse aeg ja hind ette

See mõjub ärile hästi

Eelnevalt planeeritud ja teadaoleva hinnaga hooldus annab teile parema kontrolli oma tegevuse üle ja parema ülevaate oma ettevõttest, säästes administreerimisele kuluvat aega ja raha. Hästi hooldatud veok on ka töökindlam ja kütusesäästlikum. Kõik see vähendab veoki kogukulusid ja vähendab teie koormust – seega saate keskenduda oma äritegevuse laiendamisele.

Valige enda jaoks ideaalne leping

100% kasutuskindlus garanteeritud

Volvo Kuldleping

Andke oma ettevõttele konkurentsieelis garanteeritud 100% kasutuskestuse, veoki täieliku remondi ja kõikide ennetavate hoolduste tellimisega.

Täpsemalt Kuldlepingust
Teie veoki jaoks on tehtud kooskõlastatud hooldusplaan

Volvo Sinileping

Võite kindel olla, et tagatakse kogu vajalik ennetav hooldus ja teie veok saab kooskõlastatud hooldusplaani.

Täpsemalt Sinilepingust
Teie vajadustele kohandatud hooldus

Alustage hooldusplaaniga

Maksimaalne kasutuskindlus algab tasuta hooldusplaanist. Õpime tundma teie veokit ja ettevõtet ning selgitame koos teiega välja õige hooldustaseme. Seejärel lepime kokku hooldusplaanis, mis aitab teil võtta maksimaalset igast kilomeetrist.

VT

Milline leping teile sobib?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Hooldusplaani tegemiseks minge tema juurde või helistage talle.

Leidke kohalik müügiesindus