Kohandatud, individuaalne teenindamine isikupärase lähenemisega

Kohandatud teie veokile

Rasked töötingimused tähendavad kiiremat kulumist. Väike läbisõit tähendab vähem hooldust. Seega ei pruugi see, mis sobib ühele veokile, sobida teie veokile. Jälgides teie vajadusi, veoki kasutamist ja ettevõtet, koostame teile individuaalse hooldusplaani, mis tagab teie veokile täpselt sellise hoolduse, mida see vajab – ei rohkem ega vähem.

Kuldleping

Lisakoorem teie õlgadelt on ära võetud

Hooldusplaanist saab ajakava ja remonditöid juba varem näha. Hooldusleping läheb veelgi paremaks. Meie hoolduse Sini- ja Kuldlepingud katavad kõike alates ennetavast hooldusest kuni veoki täieliku remondini, andes teile täieliku kontrolli kulude üle. Peale selle annab Volvo Kuldleping veokitele Volvo FM ja Volvo FH 100% kasutuskindluse.

Tutvuge Kuldlepinguga kogu hiilguses

Hoolduse planeerimine – kuidas me seda teeme

Samm 1: Sisestame andmed
Tasuta hoolduse planeerimine algab veoki täpsete tehniliste andmete, kasutamise ja aastase läbisõidu ning teie tegevuse üksikasjade sisestamisega meie süsteemi. 

Samm 2: Identifitseerime
Pärast erinevate hooldusvälpade mõju testimist teie veoki kasutuskestusele määrame ideaalse hooldustaseme.

Samm 3: Planeerime
Kasutame teie andmeid individuaalse hooldusplaani koostamiseks, mis määrab aja, millal teie veok vajab hooldust ja mida konkreetselt teha. Seega teate alati, mida oodata.

Samm 4: Hooldame
Kui hoolduse planeeritud aeg läheneb, võtame teiega aegsasti enne seda ühendust, et lihtsustada veokipargi planeerimist. 

Samm 5: Teeme peenhäälestuse
Iga kord, kui teie veok on töökojas, vaatame üle selle vajadused ja optimeerime teie plaani, mis võimaldab veokist või veokipargist alati maksimaalse võtta.

Leidke kohalik müügiesindus

Planeerime koos

Volvo Trucksi müügiesindus korraldab teile tasuta hooldusplaani tegemise ja vastab kõigile hooldusega seotud küsimustele.

Leidke kohalik müügiesindus