Veokid

Climate Wise Editioni veokid

Kliimaküsimused on keskkonnateemade seas esikohal ja kõikjal maailmas tehakse üleskutseid kiireks tegutsemiseks. Volvo Trucks mõistab, et tegemist on kiireloomulise küsimusega. Me ei saa oodata homseid lahendusi, vaid peame tegutsema siin ja praegu. Siin tulevad mängu meie Climate Wise Editioni veokid.

Iga täiustus on oluline

Climate Wise Editioni veokid on piirkondlikeks ja kaugvedudeks mõeldud veonduslahendused, mis on säästvamad kogu elutsükli vältel. Oleme võtnud meetmeid, et muuta tehased kliimaneutraalseks. Ülejäänud CO2-heide, mis on tekkinud tootmisahelas, kuulub kliimakompensatsiooni alla. Seda kompenseerimist tõendab Gold Standardi sertifikaat, mis kuulub iga Climate Wise Editioni veoki komplekti.

Vaadake Climate Wise Editioni ülevaadet interaktiivses tutvustuses

Climate Wise Editioni veokite mudelid

Climate Wise Editioni veokid on saadaval I-Save'iga varustatud kütusesäästliku Volvo FH-na, gaasimootoriga Volvo FH LNG-na ja gaasimootoriga Volvo FM LNG-na. Need on konstrueeritud kütusesäästliku töötamise tagamiseks koos suure jõudluse ja väiksema CO2-heitega. Kui soovite jätkusuutlikkuse parandamiseks vähendada oma CO2-jalajälge, on Climate Wise Editioni veokid õige valik.

Kohalik projekt heitkoguste vähendamiseks

Climate Wise Editioni veokid kuuluvad kliimakompensatsiooni alla koostöös meie partneriga South Pole, kes on vabatahtliku kompensatsiooniga seotud ülemaailmsete heitkoguste vähendamise projektide juhtiv arendaja. Projektil on otsene soodne mõju kliimale ja peale selle aitab see kaasa ka nende külade ja piirkondade jätkusuutlikule ökoloogilisele ja sotsiaalsele arengule.

Täpsem teave projekti kohta, mida Volvo Trucks toetab

Olge kursis

Kas olete huvitatud veokitest, veondusest ja tehnoloogiast? Liituge Volvo Trucksi teadmistekeskusega Knowledge Hub, et saada meie ekspertidelt teavet teie ettevõtte jaoks oluliste teemade kohta.

Seotud uudised

Millised on teie veondusvajadused?

Uurige meie lahendusi, mis neile vastavad.

Ökoloogilise jalajälje vähendamine on nüüd mugavam kui kunagi varem

Suurem pöördemoment ja väiksem kütusekulu I-Save'iga

Kas soovite saada Climate Wise-seeria tooteid?

Rääkige meiega õige lahenduse leidmisest.