Veokid

Iga veok. Täiselektriline

Eesmärgiga ehitatud elektriveokid. Nullheitmete suunas.

 

Teeme elektripõhise transpordi lihtsaks. 

Elektromobiilsusele üleminek võib tunduda suure hüppena. Oleme siin selleks, et muuta kõik võimalikult sujuvaks – alates õige veoki leidmisest kuni probleemide lahendamiseni, mis teil võivad tekkida seoses laadimise, sõiduulatuse ja tarnekindlusega. Olenemata sellest, kas teostate vedusid linnades või linnade vahel, saame pakkuda nullheitmetega elektritranspordilahendust. Me oleme teie peamine partner. Kindel partner, kes on otsustanud aidata teid nii, et üleminek õnnestuks ja vajalik CO2-heitkoguste vähendamine saaks reaalsuseks.

  • Aastatepikkune reaalne kogemus elektromobiilsuse vallas
  • Üks partner kõigi teie elektromobiilsuse vajaduste jaoks
  • Paindlikud ja töökindlad Volvo finantseeringuga veokid
  • Aitame leida parima laadimislahenduse vastavalt teie tingimustele
  • Marsruudi planeerimine ja suurepärane kasutuskindlus
  • Digitaalne transpordiinfosüsteem ja keskkonnaaruanded

Kogu valik. Kõik on valmis. Elektriline.

Alustasime elektriveokitega

 

Volvoga saame väärtuslikke kogemusi tulevikuks.

Võtke kasutusele elektriveokid vaid nelja sammuga

Tutvuge meie elektriveokitega

Teame, et paljud transpordiettevõtted pingutavad väiksema keskkonnamõju, veokijuhtide töökeskkonna ning vaiksemate ja puhtamate linnade nimel.  Volvo panustab siia oma elektriveokite valiku ja lahendustega, mis võimaldavad minna täielikult üle elektriveokitele. 

Elektromobiilsusele üleminek võib olla lihtne protsess – vähemalt siis, kui teete seda koos meiega. Viimase paari aasta jooksul oleme aidanud transpordilahendustega paljusid ettevõtteid.

1. Miks minna üle elektriveokile? Millised on teie eesmärgid?

Elektriveondusele üleminekuks pole kunagi olnud paremat aega. Võib-olla soovite oma konkurentide ees edumaad saada või täita oma klientide jätkusuutlikkuse nõudeid. Aitame teil määratleda oma ärimudeli, lähtudes teie tegevusest, eesmärkidest ja ambitsioonidest.

2. Öelge meile, mida te otsite

Aitame teil määratleda töönõuded ja täpsustada muutujaid, nagu energiatarve, kandevõime, töötunnid ja võimalikud laadimiskohad. Seejärel aitame teil need transpordilahendusteks muuta.

3. Leiame koos lahenduse…

Sõltuvalt sellest, kuidas te oma äritegevust juhite, pakume teile sobivat lahendust – kõike alates valmis veokitest kuni laadimislahenduste ja -seadmeteni ning teenusteni, mis suurendavad teie sõiduulatust ja kindlustavad teie vedude toimimise. 

4. … seejärel toimetage kohale!

Täpsustame, ehitame ja tarnime teie veokid koos pealisehitisega. Aitame ka laadimislahenduste ja -seadmete osas. Koos paneme paika kokkulepitud tugiteenused, ja siis on aeg end sõitudeks valmis seada.

Võtke ühendust Volvo Trucksi esindusega

Elektriveonduse KKK

Meie elektriveokite tugiteenused

Uurige lisa elektriveokite kohta tutvudes interaktiivse tootetutvustusega!

Või laadige see siit alla!

TEIL ON KÜSIMUSI?

Võtke ühendust meie müügiesindusega Tallinnas, Tartus, Pärnus või Jõhvis!