×

Tutvuge meie elektriveokitega

Teame, et paljud veondusettevõtted pingutavad väiksema keskkonnamõju, veokijuhtide töökeskkonna ja vaiksemate ja puhtamate linnade nimel.  Meie panustame siia oma elektriveokite valiku ja lahendustega, mis võimaldavad minna täielikult üle elektriveokitele. 

Algusest peale õigesti

Elektriveokitele üleminek on investeering tulevikku. Kui kaalute üleminekut elektriveokitele, siis alustame alati teie vajaduste põhjaliku analüüsiga, et saaksime välja töötada just teie tegevuse jaoks ideaalselt sobiva täislahenduse ja pakkumise.

Eelised 

Nullheide ja madalam müratase võimaldavad teil kaupu peale laadida ja kohale toimetada ka kohtades, kus tavalised veokid seda teha ei saa. Madalam müratase võimaldab täita ka mitmesuguseid tööülesandeid väljaspool tipptundi. See annab oma panuse tiheda linnaliikluse sujuvamasse toimimisse ka tulevikus.

Igapäevane kasutamine

Meie elektriveokid on traditsiooniliste veokitega võrreldes väga vaiksed nii sõites kui seistes. Müra- ja vibratsioonitase on nii kabiinis kui ka veoki läheduses töötades oluliselt madalam. Lisaks tagab elektrimootor väga sujuva ja ühtlase jõuülekande. Ideaalne lahendus tööks, mis eeldab sagedasi peatusi nagu enamik linnavedusid. 

Meie täiselektrilised veokimudelid

Uurige lisa elektriveokite kohta tutvudes interaktiivse tootetutvustusega!

Või laadige see siit alla!

Seotud artiklid

TEIL ON KÜSIMUSI?

Võtke ühendust meie müügiesindusega Tallinnas, Tartus, Pärnus või Jõhvis!