Veokid

Vaikne jõud. Tööks valmis.

Nagu professionaalne trummar, on Volvo FH Electric jõuline, vastupidav ja täpne. Müravaba kabiini ja heitgaasideta on see tuleviku sõiduvahend. Meie elektrilised raskeveokid kogukaaluga 40 tonni on ühe laadimisega läbinud kuni 300 kilomeetrit. Pauside ajal laadides võib see päevases vahetuses ulatuda kuni 500 kilomeetrini.

Vaadake kolmest allolevast filmist, kuidas legendaarne rokktrummar Mikkey Dee (Scorpions, Motörhead) meie elektriveokeid katsetab.

Gaas põhja. Jõuline Volvo FH Electric.

Raskemetallist veok Volvo FH Electric katserajal. Kas see rokib? Volvo Trucks esindaja Tatu Ljokkoi on koos Mikkey Deega kabiinis, et mõista elektriveokitele ülemineku peamisi eeliseid: Vaikne ja vibratsioonivaba sõit, sujuv ja esimesest sekundist kuni 490 kW/666 hj võimsus.

Maagiline puudutus. Täpne Volvo FMX Electric.

Elektriline jõuülekanne muudab manööverdamise kitsastes ja rasketes oludes lihtsaks ning kontrollitavaks. Mikkey Dee on tuntud oma intensiivse topeltpedaali tehnika poolest. Kas tal on oskuseid, et juhtida täpselt 32-tonnist veokit Volvo FMX Electric järsust nõlvast alla? 

Oskused uutes kõrgustes. Paindlik Volvo FMX Electric.

Volvo elektriveokid on sama paindlikud kui samaväärsed diiselmootoriga veokid ja neid saab ehitada peaaegu iga töö jaoks. Müra ja emissioonide puudumine muudab need ideaalseks öisteks töödeks – nagu võib-olla kõigi aegade kõrgeim trummisoolo heavy metali ajaloos.

Võtke ühendust oma elektriveokite eksperdiga

Volvo FH Electric

Elektriveonduse KKK