Volvo Estonia

EESTI

×

Nüüdisaegne klassika

Volvo veokite Classic-seeria pakub teile end hästi tõestanud transpordilahendusi kasutuskindluse ja jõudluse suurendamiseks. Classic-tootevalik on saadaval paralleelselt uute Volvo veokitega ning sama kvaliteedi ja omamislihtsusega, nagu olete Volvo Trucksi korral harjunud.

Volvo FH16 Classic

Konstrueeritud kõige raskemate ja nõudlikumate tööde jaoks. 

Volvo FH Classic

Konstrueeritud pikamaavedude jaoks 

Classic-veoki tellimiseks on aega jäänud

Volvo FMX Classic

Ehitushiiglane 

Volvo FM Classic

Kohandatav peaaegu kõikide veoülesannete jaoks 

Volvo Unlimited Edition

Loodusest inspireeritud, juhile pühendunud 

Otsid tipptasemel veokit? Siis on viimane aeg haarata sellest võimalusest. Vali sobib veok Volvo Classic seeriast. Sinu jaoks valmib kaasaegne, tipptasemel toimiv klassik - loodud rätsepatööna just sinu vajadustele vastavaks.  Classic seeria müügiperiood lõppeb peatselt - telli oma Volvo Classic juba täna! 

Volvo FH16 Classic

Volvo FH Classic

Volvo FM Classic

Volvo FMX Classic

Garantii teie veokile

Teie uuele Volvo veokile kehtib 12-kuuline garantii ja jõuülekandele 24-kuuline garantii. Need koos pakuvad tervikliku eeliste paketi, mis kaitseb teid tootmisdefektide eest. Mistahes defektse osa parandab või asendab Volvo volitatud esindus täiesti tasuta.

Veoki garantii kehtib tarnekuupäevast alates 12 kuud, sõltumata läbisõidust. Jõuülekande garantii kehtib tarnekuupäevast alates 24 kuud või kuni 300 000 km. Esindus annab teile täielikud garantiitingimused.

Kas olete klassikaks valmis?