Veokid

Valgustage teed

VOLVO TRUCKSI KOHANDUVAD KAUGTULED

Kas peate oma marsruutidel pimedal ajal läbima tiheda liiklusega teid? Uurige lähemalt kohanduvate kaugtulede kohta. See võimaldab kasutada kaugtulesid olukordades, kus see oleks muidu keeruline. Märkate, et teie maailm muutub palju valgemaks ilma teisi sõidukijuhte häirimata. See on välja töötatud teie ja teiste ohutuse suurendamiseks.

Kohanduvad kaugtuled on välja töötatud teie veoki ees olevate muude sõidukite tuvastamiseks. Kui süsteem tuvastab teie ees muud sõidukid, vähendab see automaatselt nende poole suunatud valgust.

See tähendab, et võite sõita pimedas sisselülitatud kaugtuledega ja kohanduvate kaugtulede süsteem optimeerib valgusvihku, et tagada teile parim nähtavus. Ja olete ka kaasliiklejatega arvestav.

Süsteem kasutab teiste sõidukite tuvastamiseks ja asukoha määramiseks nii radarit kui ka kaamerat. Igal esilaternaplokil on neli reflektorit ja 12 LED-tuld. Kohanduvad kaugtuled saavad seejärel valgusvihu optimeerimiseks kõik LED-tuled mõlemas esilaternas eraldi sisse ja välja lülitada.

Sõitmisel on valgusvihu kohanemine näha ja võite olla kindel, et tagatud on optimaalne nähtavus.

SAADAVAL NENDE VEOKITE JAOKS

Soovite lähemalt vaadata?

Lubage, et näitame teile erinevust.