Veokid

Tooge oma meeskond sisse

VOLVO TRUCKSI MEESKONNAKABIIN

Kas teie tegevus hõlmab rohkemat kui juht ja kaasjuht? Volvo meeskonnakabiini mahub kuni 9-liikmeline meeskond. Kõik nad saavad kabiini siseneda ja sealt väljuda kiiresti ja ohutult. Meeskonnakabiiniga muudame veoki pealisehitise paigaldamise eriti lihtsaks. Vaadake lähemalt.

 

Kohandatud teie töö jaoks

Olenevalt oma vajadustest saate meeskonnakabiini hankida väga erinevate istmekonfiguratsioonidega. Näiteks saate ühte tuletõrjeautosse istekohad kuni üheksale tuletõrjujale. Kaks ees, kolm keskmises reas ja neli tagumises reas. Soovi korral saate kabiini varustada meeskonna jaoks eraldi seisusoojendi ja kliimaseadmega.

Tõhusalt ja ohutult

Teame, kui oluline on võimalikult kiiresti, kuid võimalikult ohutult kabiini siseneda ja sealt väljuda. Uksed avanevad laia nurga all. Hästi paigutatud käepidemed ja astmed hõlbustavad sisenemist ja väljumist. Kõigil istmetel on turvavööd ja muidugi on meeskonnakabiin läbinud kabiini kokkupõrkekatse.

Pealisehitise paigaldamise lihtsustamiseks

Veoki pealisehitis on tõenäoliselt keeruline ja vajab kogu vajalikku ruumi. Seega otsustasime jätta pealisehitise paigaldajatele töötamiseks ruumi ja lihtsustada ehitusprotsessi. Suuremad komponendid, näiteks kütusepaagid, akud ja heitgaaside järeltöötlussüsteem, on paigutatud kabiini alla.

Paigaldamiseks valmis

Pealisehitise paigaldajate tööaja lühendamiseks ja sisepaneelide lahtivõtmise vältimiseks on elektripaigaldis eelpaigaldatud juhtmetega ja elektrilised ühenduspunktid on eelnevalt kindlaks määratud.

Võimsus karmides tingimustes kasutamiseks

Valige mootorite D11 ja D13 ning erinevate jõu väljavõttude vahel. Suure võimsusega tööks on saadaval jõu väljavõtud kuni 2000 Nm pöördemomendiga.

Saadaval nende veokite jaoks

Kas soovite kohandada veoki terve meeskonna jaoks?

Rääkige müügiesindajaga.