Veokid

Kasutajaliidese areng

VOLVO TRUCKSI VEOKIJUHI KASUTAJALIIDES

Teie uus veokijuhi kasutajaliides on sama kohandatav ja paindlik kui ülejäänud veok. Veokite Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ja Volvo FMX näidikuplokid on täielikult digitaalsed ning dünaamilised. Ja külgekraan integreerib teie tegevuse erivajadused teie veokiga. Kõik selleks, et tagada teile veelgi suurem ohutus ja tootlikkus.

Teie uus veokijuhi kasutajaliides on loodud selleks, et teil oleks sõidu ajal lihtsam hoida käed roolil ja silmad teel. Samuti et teil oleks lihtne juurdepääs õigele teabele kõigis võimalikes olukordades – sõitmisel, laadimisel, õige marsruudi leidmisel või veokijuhi töö- ja puhkeaegade ning veoki seisundi jälgimisel.

Täisdigitaalne infoekraan võimaldab teil vabalt optimeerida kasutajaliidese iga võimaliku hetke jaoks, mil te veokit kasutate. Kui olete harjunud Volvo Trucksi hästi läbimõeldud analoogliidesega, tunnete end ikkagi koduselt. 

Infoekraanid, mis on kohandatud teie tegevusele

Infoekraanil on neli erinevat režiimi, mida saab vahetada olenevalt sellest, mida praegu teete ja milline teave on teile kõige olulisem. Mõistagi määravad teie veoki tehnilised andmed ja kasutamine igas režiimis saadaolevad üksikasjalikud funktsioonid. Kuid üldiselt on režiimid järgmised.

  1. Tavavaade – standardne vaade, mis hõlmab enamikku kasutatavatest funktsioonidest.
  2. Täpsem vaade – kohandatud vaade, mis näitab kõige olulisemat sõiduteavet.
  3. Navigeerimisvaade – näitab navigeerimisjuhiseid. Ühendab kiiruse andmed navigeerimisjuhiste ja saabumisajaga.
  4. Koormuse vaade – täpne seisund. Kui suur koormus on igal teljel? Kas mõni telg on tõstetud või diferentsiaal rakendatud?

Käed roolil

Kõiki veokijuhi kasutajaliidese funktsioone saab roolil paiknevate nuppude abil kergesti valida ja juhtida. Olukorrast olenemata aitab see teil hoida käed roolil ja tähelepanu sõitmisel.

Külgekraan

Armatuurlaua parempoolses osas paikneb 9" puutetundlik külgekraan. Siin saate juhtida oma meediumi- ja andmesidefunktsioone nutitelefonist tuttava kasutajaliidese abil. Külgekraanil näidatakse kaamera vaateid. Samuti hõlmab see mooduleid, mis võimaldavad tööülesannete ning sõiduki ja pealisehitise funktsioonide haldamist (kui tuua vaid mõned näited). Külgekraani funktsioone saab juhtida puuteekraani, roolinuppude, armatuurlaual olevate juhtnuppude või hääljuhtimise abil.

Integreerige oma töövahendid

Külgekraani saab avada kolmandate osapoolte rakenduste integreerimiseks teie ekraanile. See võimaldab teil töötada tõhusamalt ja mõistagi ohutumalt.

Rääkige oma veokiga

Mitmeid veoki funktsioone saab juhtida kabiini sisseehitatud hääljuhtimissüsteemiga. See on abisüsteem, mis muudab teie elu lihtsamaks ja aitab tähelepanu teel hoida.

Saadaval nende veokite jaoks

Täpselt selline, nagu soovite

Uurige lähemalt veokijuhi kasutajaliidese võimaluste kohta.