Veokid

Et toidet jätkuks

VOLVO TRUCKSI TOPELTAKUDE SÜSTEEM

Kui kabiin ei ole ainult töötamiskoht, vaid ka kodu. Siis sõltute kabiini funktsioonidest ja seadmetest, mis vajavad energiat ka siis, kui mootor on välja lülitatud. Selleks otstarbeks pakume nüüd akusüsteemi, mis tagab parema kasutusmugavuse olmerežiimil, vähendamata käivitumisvõimet järgmisel hommikul.

Topeltakude süsteem.
Eraldi vooluahelad.

Alati laetud akude saladus peitub kahes eraldi akukomplektis, millel on eraldi vooluahelad. Üks on mootori käivitamiseks ja teine olmerežiimi funktsioonide jaoks. Kasutage kabiini kliimaseadet ja meediumisüsteemi ning laadige oma seadmeid muretsemata veoki käivitusakude tühjenemise pärast.

Pikem kasutuskestus

Topeltakude süsteemis on olmerežiimi jaoks kasutusel geelakud ja mootori käivitamiseks on täiustatud tehnoloogial põhinevad avatud pliiakud. Geelakud ei kahjustu tühjenemise korral ja on pikema kasutuskestusega kui tavalised avatud pliiakud. Saadaval on ka mudel, millel on üks komplekt geelakusid. Geelakude kasutuskestus võib olla üle 10–15 korra pikem kui avatud pliiakudel.

Enesekontroll

Akude tühjenemise vältimiseks hoiab süsteem laetuse tasemel silma peal. Esmalt lülituvad järk-järgult välja kõik abiseadmed ja juhile edastatakse hoiatusteade.

Valige sobiv võimsustase

Tüüp

Võimsus

Ühe EFB-aku süsteem

170 Ah

Ühe AGM-aku süsteem

210 Ah

Topeltakude süsteem

EFB käivitamiseks (75 Ah) ja geelaku olmerežiimi jaoks (210 Ah)

Saadaval nende veokite jaoks

Võimsus suuremaks?

Lubage meil tagada nii elamismugavus kui ka käivitumisvõime.