Veokid

Konstrueeritud karmides tingimustes kasutamiseks

VOLVO TRUCKSI ERITI TUGEV KAITSERAUD

Nõudlikud kaugvedude marsruudid? Väljakutseid esitavad ehitusplatsid? Hirmuäratavad metsaveoteed? Eriti tugev kaitseraud on konstrueeritud rasketes tingimustes kasutamiseks. See kuulub Volvo FMX-i standardvarustuse hulka, kuid on saadaval ka Volvo FH ja Volvo FH16 jaoks.

Jõuline disain

Eriti tugev kaitseraud on valmistatud 3 mm paksusest kõrge kvaliteediga terasest. See on osaliselt kaetud ka paksu polüpropüleenkattega, mis muudab selle kriimustuskindlamaks. Väga tugev ja vastupidava konstruktsiooniga kaitseraud kaitseb veokit kriimustuste, mõlkide ning esilaternate purunemise eest igal maastikul. 

Suurendage kasutuskindlust

Kaitseraud on tugev. Kui seda aga tabab nii tugev löök, et on vaja hooldust, on seda kerge teha. Kaitseraud koosneb kolmest osast ja sellel on kergesti ligipääsetavad kruvid, mis võimaldavad teil kahjustunud osad lihtsasti ise välja vahetada – seega pole vaja külastada töökoda ja suureneb kasutuskindlus.

Eriti tugev sisenemisaste

Eriti tugeva kaitseraua saab ühendada eriti tugeva sisenemisastmega. Tänu oma paindlikule konstruktsioonile talub kokkupööratav aste ka väiksemaid lööke igas suunas ilma murdumata.

Saadaval nende veokite jaoks

Kopp-kopp

Vajate hädasti veokit raske maastiku jaoks? Võtke ühendust müügiesindusega.