Veokid

Kandevõime maksimaalseks

VOLVO TRUCKSI KERGVEOKID

Kas iga koormakilo loeb? Ja kas teie marsruudid ei kulge raskel maastikul? Siis võite hankida oma Volvo FM-i või Volvo FH kergveoki konfiguratsioonis, mis võimaldab suurendada kandevõimet ja tootlikkust. Saate ikkagi vastupidava ja mugava veonduslahenduse. Kohalik müügiesindaja aitab teil valida kergema veoki.

Kui palju saab massi vähendada?

Meie kergveokite lahendusi kombineerides saate hankida sadulveduki Volvo FM 4×2 massiga 6000 kg või sadulveduki Volvo FH 4×2 massiga 6600 kg. See tähendab suuremat kandevõimet kehtivate kaalupiirangute ulatuses.

Lahendused, mis muudavad teid kergemaks

Iga väike kaaluvähendus aitab kandevõimet suurendada. Üheleheline esivedrustus vähendab massi 65 kg võrra ja optimeeritud massiga tagatelg veel 90 kg võrra. Optimeeritud massiga raamitalad, 7,1-tonnine esitelg, kerged ketaspidurid ning alumiiniumkronsteinid ja õhupaagid vähendavad veelgi tühimassi.

6×2 kandevõime

Soovite suurt kandevõimet ilma massi suurendamata? Tutvuge lähemalt kerge tõstetava abiteljega veotelje ees 6×2 konfiguratsiooni korral. Tõstetava abitelje veotelje ees saab kütuse säästmiseks üles tõsta, kui seda ei ole vaja, ja kogu konfiguratsioon on tavapärasest 6×2 konfiguratsioonist kuni 490 kg kergem.

Saadaval nende veokite jaoks

Kas soovite massi vähendada?

Rääkige müügiesindajaga meie kergveokitest.