Veokid

Teepinnast kõrgemale

VOLVO TRUCKSI TANDEMI TELJE TÕSTUK

Väiksem kütusekulu, parem veojõud ja väiksem pöörderaadius. Tandemi telje tõstuk võimaldab ühe veotelje välja lülitada ja üles tõsta, andes teile vedava tandemtelje veojõu ja kandevõime koos ühe veotelje juhitavuse ja säästlikkusega.

Sobib töö jaoks

Tandemi telje tõstuk on ideaalne lahendus, kui sõidate ühe otsa täiskoormaga ja tagasi tühjalt. Kui veok on koormata, saate vedava telje välja lülitada ja üles tõsta lihtsalt nupuvajutusega armatuurlaual. Kohe, kui veokil on koorem, laskub telg automaatselt alla ja rakendub, et tagada maksimaalne veojõud ja juhitavus. See võtab umbes 15 sekundit ega raiska hinnalist aega.

Kuni 4% kütusesäästu

Veoteljed tekitavad suuremat hõõrde- ja veeretakistust, mis tähendab suuremat kütusekulu. Mittevajaliku telje väljalülitamine ja tõstmine tandemi telje tõstuki abil võimaldab tagasiteel kütusekulu vähendada kuni 4%. Mida see teie majandustulemuse jaoks tähendada võib?

Väiksem pöörderaadius, suurem tootlikkus

Kui telg on üles tõstetud, käitub veok sarnaselt 4×2 või 6×2 konfiguratsiooniga veokiga. Nii väheneb pöörderaadius ja paraneb oluliselt manööverdusvõime. Näiteks 4,6 m teljevahega 6×4 veoki pöörderaadius väheneb rohkem kui meetri võrra ja see võib kitsastes kohtades selgelt tajutav olla.

Parandage haarduvust

Vajate rohkem veojõudu? Kui telje piirkoormus seda võimaldab, vajutage lihtsalt nupule armatuurlaual ja saate koormuse üle kanda ühele vedavale teljele. 

SAADAVAL NENDE VEOKITE JAOKS

Suurendage oma kasumit

Rääkige müügiesindajaga, et leida tandemi telje tõstukiga tulus lahendus.