Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FE piirkondlike ja linnasiseste jaotusvedude jaoks

Nutika kujundusega tänavaveok

VOLVO FE KABIIN

Kompaktne. Enesekindel. Ja uhkelt Volvo. Volvo FE torkab silma teiste linna- ja piirkondlike jaotusvedude veokite hulgast. Voolujoonelise kabiini, eriliste V-kujuliste tuledega ja erakordsete ohutusomadustega Volvo FE kuulub oma klassi kõrgeima kvaliteediga veokite hulka.

Volvo FE – Volvo perekonna liige

Pereliige

Kergelt ümardatud, aerodünaamiline disain. Julged jooned ja graafika. Kaubamärgina tuntud V-kujulised tuled. Volvo FE võib olla küll väiksem, kuid see tähendab ka kiiremat reageerimist ja väiksemat kaalu, ja need on väga hinnatud omadused linnalähedaste vedude korral. Saage tuttavaks Volvo esmaklassilise veokiseeria täieõigusliku liikmega.

Volvo FE exterior grille

Erilisuse sümbol

Prestiižne logo on Volvo FE-l paigutatud kõrgele, veokijuhi lähedusse. See hoiatab, et juht on vähekaitstud liiklejate läheduses. See jätab veokist tihedas liikluses paremini ligipääsetava mulje.

Volvo FE exterior blue truck turning

Laske õhul voolata

Volvo FE kergelt ümardatud aerodünaamiline disain vähendab õhutakistust, parandades juhitavust ja säästes kütust. Erilise kärjemustriga esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi.

katusespoiler

Katusespoiler vähendab õhutakistust. Kui lisada ka päikesesirm ja külgspoilerid, on tulemus veelgi parem.

Kolmeosaline kaitseraud

Uuenduslikul kaitseraual on terasnurgad, mis annavad erakordse löögikindluse. Ja kui üksik osa on kahjustatud, on seda lihtne asendada. See tähendab teie jaoks väiksemaid remondikulusid.

Leidke ideaalne kabiin

Välimuse 360°-vaade

All on kabiini interaktiivne ülevaade. Lisateabe saamiseks klõpsake tekstikastidel. Paremaks nägemiseks klõpsake nupul Full Screen (Täisekraan). Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Peatuge ja vaadake

Otsustage ise, kas Volvo FE on parima välimusega jaotusveok. Lihtsalt külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust.