Veokid

Sulandumine

Volvo FE kabiini välisilme

Kompaktne, enesekindel ja eksimatult Volvo. Volvo FE sobib tänavale ideaalselt. Iseloomulikud V-kujulised tuled, suured aknad ja madal kabiin näitavad, et tegemist on Volvo veokiga, mis on ehitatud linnakeskkonda silmas pidades.

Madal ja kompaktne

Näete selgelt, et Volvo FE on ehitatud linnas kasutamiseks. Kabiini välismõõtmed on kompaktsed ja olenemata kabiini mudelist on sõiduasend tänavale lähedal. Juhiistmel on teil parim võimalus luua silmside teiste liiklejatega. Kui soovite maapinnale veelgi lähemale minna, siis seda võimaldab madala sissepääsuga kabiin.

Milline on teie kabiini tüüp?

Valige nelja erineva kabiini mudeli vahel. Igal neist on oma eripära, olenevalt sellest, kas soovite tõeliselt kompaktset kabiini, vajate rohkem ruumi salongis või otsite tõeliselt madalat sissepääsu.

Kolmeosaline kaitseraud

Uuenduslikul kaitseraual on terasnurgad, mis annavad erakordse löögikindluse. Ja kui üksik osa on kahjustatud, on seda lihtne asendada.

Suured aknad

Kõikidel Volvo FE kabiinidel on suurepärase nähtavuse tagamiseks suured aknad. Kui soovite oma otsenähtavust veelgi parandada, siis on teil võimalik oma Volvo FE-le valida mitmed lisaaknaid.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.