Volvo Estonia

EESTI

×
Uus Volvo FE CNG

Meie teekond nullheitmete suunas

Volvo FE CNG

Võimas. Tootlik. Puhas. Gaasimootoriga Volvo FE – ideaalne valik jäätmeveoks ja linnasisesteks jaotusvedudeks. 

Sobib hästi jäätmeveoks ja linnasisesteks jaotusvedudeks.

Gaasimootoriga

See näeb välja nagu tavaline Volvo FE. Kuid uue Volvo FE CNG mootoriruumis on Euro 6 mootor, mille kütuseks on ainult looduslik surugaas või surubiogaas. See kasutab süüteküünalde tehnoloogiat ja on võimsusega 320 hj ja pöördemomendiga 1356 Nm.

Veok on varustatud automaatkäigukastiga. Nii on tagatud tavalise Volvo FE tootlikkus ja sõiduomadused. See veok on ideaalne sagedaste paigaltvõtmiste ja peatumistega lühivedude jaoks, näiteks jäätmeveoks ja linnasisesteks jaotusvedudeks.

Paljud linnad maailmas otsivad alternatiivi diiselmootoriga veokitele. Taastuvkütus on sageli lepingute saamise eeltingimus – eriti, kui tegemist on prügiveoga. Volvo FE CNG näol saame linnakeskkonnas palju sõite tegevatele ettevõtetele nüüd pakkuda palju väiksema keskkonnamõjuga veokit.
Kombineerige madala sissepääsuga kabiiniga

Kombineerige madala sissepääsuga kabiiniga

Madala heitmetasemega mootor ja madala sissepääsuga kabiin suurendavad liiklusohutust linnas ja lihtsustavad juhi tööd.

Vähem heitmeid

Metaan põleb täiesti lõhnatult. Peale selle, metaan eraldab väga vähe kahjulikke osakesi. Kui metaani ekstraheeritakse biogaasist, näiteks orgaanilisest materjalist, tekib süsinikdioksiidi heitmeid kuni 100%* vähem kui diiselveokil.

Tahkete osakeste nii väikese koguse tagamiseks on vaja ainult kolmesuunalist katalüsaatorit. Tahkete osakeste filtrit ei ole vaja. Ega ka AdBlue'd.

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Vähendage oma jalajälge
Euro 6 mootor FE CNG jaoks

Töökindel ja tootlik lahendus

Mootor kasutab sädesüüte tehnoloogiat, mis vajab heitmekontrolli jaoks ainult vertikaalset või horisontaalset kolmesuunalist katalüsaatorit. Tõhus ja töökindel lahendus.

Volvo FE CNG on saadaval 2 × 4 või 2 × 3 gaasipaagiga. Surugaasi paagid on paigaldatud raami mõlemale küljele. Sõiduulatus võib optimaalsetes sõidutingimustes olla kergete jaotusvedude korral isegi 400 km ja raske jäätmekogumise korral kuni 250 km.

Peale uue gaasimootori on Volvo FE CNG varustatud täisautomaatse käigukastiga. Tänu sellele on selle veoki jõudlus ja sõiduomadused samasugused kui tavalisel Volvo FE-l.

Metaangaas on kütus, mis pikemas perspektiivis saab jätkusuutlikuks alternatiiviks diislikütusele. Nüüd sõltub positiivne areng ühiskonnast endast: õigusaktide ja õigete tingimuste loomisest.“

Proovige seda ise

Volvo Trucksi kohalik esindus on valmis teile tutvustama Volvo FE CNG omadusi ja eeliseid.