Veokid

Volvo FE CNG. Gaasimootor nulliheitmete suunas

Võimas ja produktiivne, madala heitmetasemega. Gaasimootoriga Volvo FE CNG sobib suurepäraselt jäätmete kogumiseks ja jaotusvedudeks ning muudeks ülesanneteks, kus madal müratase ja ökoloogilise jalajälje vähendamine on konkurentsieelisteks.

Lihtne kasutada

See näeb välja nagu tavaline Volvo FE, kuid Volvo FE CNG-l on mootor, mis töötab ainult looduslikul surugaasil või surubiogaasil. See kasutab süüteküünalde tehnoloogiat ja on võimsusega 320 hj ja pöördemomendiga 1356 Nm. Veok on varustatud automaatkäigukastiga. Nii on tagatud diiselmootoriga Volvo FE tootlikkus ja kerged sõiduomadused.

Vähem heitmeid

Maagaasi ehk biogaasi põlemine on täiesti lõhnatu. Peale selle, metaan eraldab väga vähe kahjulikke osakesi. Biogaasil töötava veoki CO2-heitmed vähenevad sõiduki töötamise ajal diiselveokiga võrreldes kuni 100%. Heitgaasides on nii vähe osakesi, et peale kolmesuunalise katalüsaatori pole lisa heitgaaside järeltöötlust vaja.

Töökindel lahendus

Mootor kasutab sädesüüte tehnoloogiat, mis vajab heitmekontrolli läbiviimiseks kolmesuunalist katalüsaatorit. Ei mingit SCR-i, EGR-i ega Adblued. Valida on 2 × 4 või 2 × 3 gaasipaagi vahel, mis on paigaldatud raami mõlemale küljele. Kergete jaotusvedude puhul on sõiduulatus kuni 400 km ja jäätmete kogumisel kuni 250 km.

Paljud linnad maailmas otsivad alternatiivi diiselmootoriga veokitele. Taastuvkütus on sageli lepingute saamise eeltingimus – eriti, kui tegemist on prügiveoga. Volvo FE CNG näol saame linnakeskkonnas palju sõite tegevatele ettevõtetele nüüd pakkuda palju väiksema keskkonnamõjuga veokit.

Kombineerige madala sissepääsuga kabiiniga

Madala heitmetasemega jõuülekanne ja madala sissepääsuga kabiin suurendavad liiklusohutust linnas ning lihtsustavad juhi tööd.

Vaadake madala sissepääsuga kabiini

Milline on teie ökoloogiline jalajälg?

Saate meie kalkulaatorist täieliku ülevaate oma veoki ökoloogilisest jalajäljest.

Tutvuge gaasi võimsusega

Rääkige meiega, kuidas leida teile sobiv gaasimootoriga lahendus.