Veokid

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Volvo FH šraam

Veovajadustest olenemata soovite veokit, mille raam on konstrueeritud vastu pidama kõikide ettetulevate tööülesannete korral. Kohandame raami teie tööülesannete edukaks täitmiseks, kasutades komponente ja süsteeme, mis tagavad töökindluse paljudeks aastateks. See on töövarustus, mida võite usaldada.

Teie Volvo FH on maanteel täppistööriist. Saate hankida täisõhkvedrustusega veoki, mis sobib nii nõudlike kaugvedude kui ka ehitusvedude jaoks. Ja tänu Volvo dünaamilise roolisüsteemile on tagatud suurepärane juhitavus ja roolitunnetus.

Saame ehitada teile Volvo FH, mis on valmis rasketes oludes suuri veoseid vedama või kerge sadulveduki maanteedel kasutamiseks. Mõlemad saavad alguse samast raamikontseptsioonist. Volvo FH-d seostatakse sageli suure kiiruse ja kaugvedudega, kuid seda saab kohandada veelgi nõudlikumate tingimuste jaoks.

Täpsem teave kergveokite kohta 

Tutvuge raami tehniliste andmetega 

Tandemtelje tõstuk

Kasutage teljetõstukit ainult siis, kui seda tõesti vajate. Tandemi telje tõstuk võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise veotelje ja tõsta selle üles. Nagu tõstetav abitelg veotelje taga, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust, vähendab rehvide kulumist ja kütusekulu.

Täpsem teave tandemi telje tõstuki kohta

Viieteljelised veokid

Veate raskeid koormaid? Teil on võimalik komplekteerida viieteljeline veok otse tehasest. Saate oma veoki kiiremini kätte ja vähendate kohandamiskulusid. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Valikud kiireks ehitamiseks

Tänu paljudele tehnilistele valikuvõimalustele on Volvo FH võimalik kiiresti ja kergesti ette valmistada mistahes tüüpi pealisehitise jaoks. Pealisehitise elektrimoodulit on lihtne kasutada, sest Volvo pealisehitise paigaldamise juhised annavad veebipõhise juurdepääsu kõigile vajalikele tehnilistele joonistele ja elektriskeemidele. Kõik teie tegevuse peenhäälestamiseks.

Täpsem teave Volvo pealisehitise paigaldamise juhiste kohta

AVASTAGE KOGU POTENTSIAAL

Müügiesindaja aitab teil oma Volvo FH raami kohandada.