Veokid

Kaugvedude areng

Volvo FH kabiini välisilme

See on teile juba tuttav Volvo FH – parim kaugvedude kogemus. Kuid samas on selge, et tegemist on veokite arengu järgmise etapiga.

Kuju on voolujoonelisem ning aerodünaamika ja säästlikkuse parandamiseks on pilu esiosa ülemise ja alumise poole vahel väiksem.

Kuid arengust annab selgelt märku esilaternate disain, mis rõhutab Volvo FH legendaarset profiili. Esilaternate iseloomulikud jooned sulanduvad kabiini kujuga, ulatudes ümber esinurga tahapoole kabiini külgedele. Isegi kui veok seisab paigal, on selge, et see on konstrueeritud tõhususe tagamiseks suurel kiirusel. Uued esilaternad on saadaval kolmes versioonis ja peale suurepärase välimuse on neil ka rohkelt täiustatud funktsioone.

Samuti näete, et eesmine logo on suurem, ja uksele lähemale jõudes märkate, et sisenemisastmetel on alumiiniumliistud. Pisiasjad, mis on olulised.

Valige sobiv viimistlustase

Valige välisviimistluse nelja taseme ja sadade värvitoonide vahel.

Põhiviimistlus

Komplekti kuulub must esivõre ja värvitoonis Thunder Grey kaitseraud, peeglid jne. 

Põhivarustuses esiosa tugevdatud ehisdetailid

Komplekti kuulub värvitoonis Thunder Grey eriti tugev kaitseraud, must esivõre, värvitoonis Thunder Grey peeglid jne.

Täiustatud viimistlustase

Kabiini kerega samas toonis esivõre, alumiiniumdetailid astmelaual. Kaitseraud ja peeglid on värvitoonis Thunder Grey.

Kõrgeim viimistlustase

Esivõre, kaitseraud, peeglid jne on värvitud kabiini kerega samas värvitoonis. Alumiiniumdetailid astmelaual. 

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.


Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FH välisdisaini pildid

KAS OLETE VOLVO FH JAOKS VALMIS?

See ootab teid.