Veokid

Paremini kontrolli all kui kunagi varem

Volvo FH, kabiini sisemus

Ise olete vastutaja ja ise ka töö tegija. Kuid nüüd on teil oma veokis kõik kontrolli all, palju paremini kui kunagi varem. See on teie jaoks kohandatud.

Toimunud arengut on Volvo FH kabiini sisenemisel kohe tunda. See on teile harjumuspärasest erinev, kuid samas väga tuttav. Juhikohale istudes näete, et kõik paikneb just seal, kus vaja. Teie käsi toetub loomulikul viisil I-Shifti käigukangile, mis on mugavalt istmesse integreeritud.

Kogu veokijuhi kasutajaliides on uus. Et enamikku funktsioone saab juhtida roolil paiknevate juhtseadistega, aitab see teil hoida käed roolil ja silmad teel. Tagame teile täieliku kontrolli kõige üle, mida vajate töö tõhusaks tegemiseks ja oma äritegevuse kasumlikkuse kasvatamiseks.

Infoekraan on täielikult digitaalne ja pakub uusi võimalusi töökeskkonna kohandamiseks teie vajadustega igas olukorras. Uus üheksatolline külgekraan võimaldab juhtida veoki funktsioone, sealhulgas kuni kaheksat kaamerat ja rakendusi.

Ja Volvo FH kabiinis on hääljuhtimine teile suureks abiks.

Kabiini sisemuse pinnad ja materjalid on olenemata viimistlustasemest väga kvaliteetsed. Valige kolme viimistlustaseme ja paljude värvitoonide vahel. Leidke oma stiil.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FH sisemuse pildid

KAS SOOVITE KABIINI SISEMUSE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?

Rääkige müügiesindajaga.