Veokid

Teine kodu

VOLVO FH ELAMINE KABIINIS

Kas ööbite sageli oma veokis? Või meeldib teile lihtsalt mugav kabiin, kus on palju ruumi? Volvo FH kabiin teeb järgmise sammu elukvaliteedi parandamiseks maanteel. Siin on teil mugav olenemata välistingimustest. Tere tulemast teie teise kodusse.

Volvo FH-l on viis erinevat kabiinisuurust, mis võimaldavad optimeerida ruumi teie vajaduste järgi. Need kõik pakuvad rohkelt ruumi ja ülalt valgustust. Neljal kabiinil on mugav ööbimisvõimalus kuni kahele inimesele. Korralik puhkus on tõhusa töö alus – müraisolatsiooniga kabiin ja pimendavad kardinad aitavad teil häirimatult magada. Kliimaseadme saab varustada seisujahutiga I-Park Cool, mis aitab säilitada täiusliku temperatuuri kogu öö.

Peale selle on kabiinis rohkelt ruumi kõigi asjade jaoks. Valgusteid, heli, meelelahutust ja muid funktsioone saab lihtsasti juhtida armatuurlaualt, tagaseina paneelilt või hääljuhtimise abil. Kuid see on alles algus. Meie valikus on väga mitmekülgne lisavarustus, mis muudab elu maanteel veelgi mugavamaks.

Hea uni

Valige eraldi taskutes vedrudega madratsi ja poroloonmadratsi vahel. Mõlemal juhul on tagatud mugav puhkus. Veelgi parema une saavutamiseks saab kallakule pargitud veoki voodit reguleerida.

Kaks külmikut

Kas vajate suurt jahutusvõimsust? See ei ole probleem. Saate varustada oma Volvo FH kabiini kahe külmikuga. Üks ülemises tagumises riiulis ja teine voodi all.

LISAVARUSTUS TEIE VEOKI JAOKS

KUJUNDAGE SEE ENDA KÄE JÄRGI

KAS OLETE VALMIS ELUKS TEEL?

Müügiesindaja aitab teil oma teist kodu kohandada.