Volvo Estonia

EESTI

×
Tutvuge lähemalt võimalustega, mida Volvo FH jõuülekanded pakuvad.

Kasumlikkuse suurendamine

VOLVO FH JÕUÜLEKANNE

Õige võimsus ja juhitavus, et saaksite toimetada vajalikud kaubad vajalikesse kohtadesse. Võimalus kohandada Volvo FH jõuülekanne teie tööülesannetega on täpsem kui kunagi varem. Teil on alati olemas vajalik võimsus ja meie hoolitseme selle eest, et kasutaksite kütust kõige tõhusamal viisil. Saate palju rohkem kui ise panustate – see tähendab kasumlikkust. 

Avastage Volvo FH mootorivalik.

Mootorid

Volvo FH jõuülekandeid käitavad meie D13 (D)-mootorid, mis on saadaval võimsusega 420, 460, 500 või 540 hj. Pakume ka 460 ja 500 hj versiooni koos Turbo Compound-tehnoloogiaga, mis tagab veelgi suurema pöördemomendi parema kütusesäästlikkuse saavutamiseks. Valikus on ka 420 või 460 hj võimsusega gaasimootorid. Milline neist sobib teie ja teie äritegevuse jaoks kõige paremini?

Juhitavus

Olenemata sellest, millise mootori oma Volvo FH-le valite, saate kasutada muljetavaldavat pöördemomenti mootori laias pööretevahemikus. Tulemuseks on suurepärane juhitavus ja väike kütusekulu.

I-Shift

I-Shift hõlmab tervet automaatsete käigukastide valikut ning muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Puuduvad raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. Volvo FH jaoks saate valida ka roomekäikudega I-Shifti või topeltsiduriga I-Shifti.

Täpsem teave I-Shifti kohta 

KAS SOOVITE ROHKEM OMADUSI?

Müügiesindaja aitab valida teie vajadustega sobivad omadused.