Veokid

Kasumlikkuse suurendamine

VOLVO FH JÕUÜLEKANNE

Õige võimsus ja juhitavus, et saaksite toimetada vajalikud kaubad vajalikesse kohtadesse. Võimalus kohandada Volvo FH jõuülekanne teie tööülesannetega on täpsem kui kunagi varem. Teil on alati olemas vajalik võimsus ja meie hoolitseme selle eest, et kasutaksite kütust ja energiat kõige tõhusamal viisil. Saage palju rohkem kui sisse panete. See on kasumlikkus.

Mootorid

Volvo FH jõuülekandeid käitavad meie D13 (E)-mootorid, mis on saadaval võimsusega 420, 460, 500 või 540 hj. Pakume ka 420, 460 ja 500 hj versiooni koos Turbo Compound-tehnoloogiaga, mis tagab veelgi suurema pöördemomendi täiustatud kütusesäästlikkuse saavutamiseks. Lisaks on valikus ka 420 või 460 hj võimsusega gaasimootorid. Viimaseks, kuid mitte vähetähtsamana, on meil Volvo FH Electric, millel on 450 kW ehk 666 hj puhast elektrilist võimsust. Milline neist sobib teie ja teie äritegevuse jaoks kõige paremini?

Juhitavus

Olenemata sellest, millise jõuülekande oma Volvo FH-le valite, saate kasutada muljetavaldavat pöördemomenti igal kiirusel. Tulemuseks on suurepärased sõiduomadused, suur kütusesäästlikkus ja energiatõhusus ning väike jalajälg.

I-Shift

I-Shift hõlmab tervet automaatsete käigukastide valikut ning muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Puuduvad raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. I-Shifti jaoks on saadaval sellised funktsioonid nagu suunamuutmine, mis võimaldab ühe pedaaliga sõidusuunda muuta. Volvo FH jaoks saate valida ka roomekäikudega I-Shifti või topeltsiduriga I-Shifti.

Täpsem teave I-Shifti kohta 

KAS SOOVITE ROHKEM OMADUSI?

Müügiesindaja aitab valida teie vajadustega sobivad omadused.