Veokid

Gaasimootoriga Volvo FH LNG kaugvedudeks

Volvo FH LNG sobib piirkondlikeks raskevedudeks ja kaugvedudeks. See sõidab ja töötab nagu teile juba tuttav Volvo FH, mis tagab parima kaugvedude kogemuse. Kuid see tagab väiksema CO2-jalajälje ja vähendab kulutusi kütusele.

Teie vajadustele vastav jõudlus

Gaasimootoriga veokite jõuülekanne põhineb Volvo FH-s kasutatud tunnustatud mootoritehnoloogial. Ja see tagab samasuguse jõudluse, kuid CO2-heide* on 20% väiksem. Saate valida 420 või 460 hj võimsusvariandi vahel, nii et ei ole vaja kompromisse teha.

Vähendage kütusekulusid

Volvo FH LNG on sama kütusesäästlik kui diiselmootoriga Volvo FH. Et veeldatud maagaas on tihtipeale soodsam, võite kütuse pealt märgatavalt kokku hoida.

Sobib teie sõiduulatuse jaoks

Sõidukaugus on gaasimootoriga raskeveokite korral ülioluline. Mootori tõhusus kombineerituna veeldatud maagaasiga tagab sobiva sõiduulatuse nii piirkondlikeks kui ka kaugvedudeks. Valige kütusepaagi kolme mahu vahel, et optimeerida veok lähtuvalt sõidukaugusest (kuni 1000 km).

Kindel tehnoloogia

Volvo FH LNG G13C-mootorid põhinevad meie tipptasemel D13K-mootoritel. Need on sama tõhusad kui diiselmootor. Tagatud on ka samad hooldusvälbad, töökindlus ja jõudlus. 

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid. 

Gaasimootoriga veokite kasutamine mitte üksnes ei hoia keskkonda. See on kasulik ka ettevõttele, sest otsesed ja kaudsed kulud vähenevad.

 

 

Küsige lisa Volvo FH LNG kohta!

Volvo Trucks müügiesindused ootavad Teid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis