Veokid

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Volvo FH16 šraam

Soovite veokit, mille raam on konstrueeritud taluma kõiki teie töös esinevaid raskusi. Kohandame raami teie tööülesannete edukaks täitmiseks, kasutades komponente ja süsteeme, mis tagavad töökindluse paljudeks aastateks. See on töövarustus, mida võite usaldada.

Teie Volvo FH16 on maanteel täppistööriist. Saate hankida täisõhkvedrustusega veoki, mis sobib nii nõudlike kaugvedude kui ka ehitusvedude jaoks. Ja tänu Volvo dünaamilise roolisüsteemile on tagatud hea juhitavus ja roolitunnetus.

Saame ehitada teile Volvo FH16, mis on valmis rasketes oludes suuri veoseid vedama või läbima suurel kiirusel pikki vahemaid. Mõlemad saavad alguse samast raamikontseptsioonist. Volvo FH16 saab kohandada peaaegu kõigeks, mis nõuab suurt võimsust ja head juhitavust.

Tandemtelje tõstuk

Kasutage teljetõstukit ainult siis, kui seda tõesti vajate. Tandemi telje tõstuk võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise veotelje ja tõsta selle üles. Nagu tõstetav abitelg veotelje taga, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust, vähendab rehvide kulumist ja kütusekulu. 

Täpsem teave tandemi telje tõstuki kohta

Viieteljeline veok otse tehasest

Veate raskeid koormaid? Teil on võimalik komplekteerida viieteljeline veok otse tehasest. Saate oma veoki kiiremini kätte ja vähendate kohandamiskulusid. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Valikud kiireks ehitamiseks

Tänu paljudele tehnilistele valikuvõimalustele on Volvo FH16 võimalik kiiresti ja kergesti ette valmistada mistahes tüüpi pealisehitise jaoks. Pealisehitise elektrimoodulit on lihtne kasutada, sest Volvo pealisehitise paigaldamise juhised annavad veebipõhise juurdepääsu kõigile vajalikele tehnilistele joonistele ja elektriskeemidele. Kõik teie tegevuse peenhäälestamiseks.

Ette valmistatud pealisehitise paigaldamiseks 

TEIE JAOKS KOHANDATUD!

Arutage meiega täpsemalt raami üksikasju.