Veokid

Arendustöö rangete nõuete täitmiseks

Volvo FH16 kabiini välisilme

See on teile tuttav silmapaistev Volvo FH16 – võimsus ja mugavus täiuslikus kooskõlas. Kuid samas on selge, et tegemist on järgmise taseme veokiga.

Volvo FH16 kabiini kuju on voolujoonelisem ning aerodünaamika ja säästlikkuse parandamiseks on pilu esiosa ülemise ja alumise poole vahel väiksem. Ainulaadne Volvo FH16 esivõre on hõbedase viimistlusega, mis näitab, et see on midagi erilist. 

Kuid arengu selgeim tunnus on esilaternate disain, mis rõhutab Volvo FH16 legendaarset välimust. Esilaternate iseloomulikud jooned sulanduvad kabiini kujuga, ulatudes ümber esinurga tahapoole kabiini külgedele. Esilaternad on kujundatud Volvo FH16 mustades toonides. Kui veok seisab, on ilmselge, et see kuulub võimsaimate hulka – ja ometi on see viimistletum kui kunagi varem.

Uued esilaternad on saadaval kolmes versioonis ja peale suurepärase välimuse on neil ka rohkelt täiustatud funktsioone, mis muudavad elu maanteel ohutumaks ja mugavamaks.

Samuti näete, et eesmine logo on suurem, ja uksele lähemale jõudes märkate, et sisenemisastmetel on alumiiniumliistud. Pisiasjad, mis on olulised.

See Volvo FH16 välimus

Valige välisviimistluse kolme taseme ja sadade värvitoonide vahel.

Põhiviimistlus

Komplekti kuulub must esivõre ja värvitoonis Thunder Grey kaitseraud, peeglid jne.

Põhivarustuses esiosa tugevdatud ehisdetailid

Komplekti kuulub värvitoonis Thunder Grey eriti tugev kaitseraud, must esivõre, värvitoonis Thunder Grey peeglid jne. Mustades toonides esilaternad.

Volvo FH16 viimistlus

Ainulaadne hõbedase viimistlusega Volvo FH16 esivõre ja mustades toonides esilaternad. Kaitseraud, peeglid jne on värvitud kerega samas värvitoonis. Alumiiniumdetailid astmelaual. 

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

 

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

 

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

LISAVARUSTUS TEIE VEOKI JAOKS

KUJUNDAGE SEE ENDA KÄE JÄRGI

Volvo FH16 välisdisaini pildid

KAS OLETE VOLVO FH16 JAOKS VALMIS?

See ootab teid