Veokid

Teie kabiin, teie kindlus

Volvo FH16, kabiini sisemus

Ise olete vastutaja ja ise ka töö tegija. Kuid nüüd saate oma Volvo FH16-s kõike palju paremini kontrolli all.

Toimunud arengut on Volvo FH16 kabiini sisenemisel kohe tunda. See on teile harjumuspärasest erinev, kuid samas väga tuttav. Värvused, materjalid ja viimistlus on eksimatult Volvo FH16-le omased. Juhikohale istudes näete, et kõik paikneb just seal, kus vaja. Teie käsi toetub loomulikul viisil I-Shifti käigukangile, mis on mugavalt istmesse integreeritud.

Kuid kogu veokijuhi kasutajaliides on uus – loodud selleks, et saaksite hoida käed roolil ja silmad teel. Tagame teile täieliku kontrolli kõige üle, mida vajate töö tõhusaks tegemiseks ja oma äritegevuse kasumlikkuse kasvatamiseks.

Infoekraan on täielikult digitaalne ja pakub uusi võimalusi töökeskkonna kohandamiseks teie vajadustega igas olukorras. Lihtsasti kasutatava veojõukontrolli süsteemiga saab suurendada veojõudu, kui keerata nuppu päripäeva, ning infoekraanil saab täielikult kontrollida diferentsiaalilukke ja kõiki teljekoormusi. Uus üheksatolline külgekraan võimaldab juhtida veoki funktsioone, sealhulgas kuni kaheksat kaamerat ja rakendusi.

Ja Volvo FH16 kabiinis on hääljuhtimine teile suureks abiks.

Volvo FH16 ainulaadsed sisepinnad on väga kvaliteetsed. On selge, et see on täiuslikult mugav veok.

Viimistlustasemed

Volvo FH16 sisemus on ainulaadne. Valige kahe viimistlustaseme vahel. Peale selle saate valida paljude värvitoonide vahel.

Volvo FH16 viimistlus

Tekstiil- ja nahkpolster, kummimatid, ehisdetailid ja ehisliistud.

Volvo FH16 nahkviimistlus

Täisnahkpolster, kummimatid, ehisdetailid ja ehisliistud. 

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FH16 sisemuse pildid

Kas soovite kabiini sisemuse kohta rohkem teada saada?

Rääkige müügiesindajaga.