Veokid

Teie veerev hotellituba

Volvo FH16 – elamine kabiinis

Kas soovite ööbida stiilselt või tahate lihtsalt tõeliselt mugavat ja avarat kabiini? Volvo FH16 teeb järgmise sammu elukvaliteedi parandamiseks maanteel. Siin on teil mugav olenemata välistingimustest. Astuge sisse!

Valige viie erineva kabiinisuuruse vahel, et optimeerida ruumikasutus oma vajaduste järgi. Need kõik pakuvad rohkelt ruumi ja ülalt valgustust. Neli kabiini, kus on mugav ööbimisvõimalus kuni kahele inimesele või nauditav avarus lihtsalt teie enda jaoks. Saate ideaalsed tingimused heaks puhkamiseks – müraisolatsiooniga kabiin ja pimendavad kardinad aitavad teil häirimatult magada. Kliimaseadme saab varustada seisujahutiga I-Park Cool, mis aitab säilitada täiusliku temperatuuri kogu öö.

Peale selle on kabiinis rohkelt ruumi kõigi asjade jaoks. Valgusteid, heli, meelelahutust ja muid funktsioone saab lihtsasti juhtida armatuurlaualt, tagaseina paneelilt või hääljuhtimise abil. Kuid see on alles algus. Valige väga mitmekülgse lisavarustuse hulgast, mis muudab elu maanteel veelgi mugavamaks.

Hea uni

Valige eraldi taskutes vedrudega madratsi ja poroloonmadratsi vahel. Mõlemal juhul on tagatud mugav puhkus. Veelgi parema une saavutamiseks saab kallakule pargitud veoki voodit reguleerida.

Kaks külmikut

Kas vajate suurt jahutusvõimsust? See ei ole probleem. Saate varustada oma Volvo FH16 kabiini kahe külmikuga. Üks ülemises tagumises riiulis ja teine voodi all.

LISAVARUSTUS TEIE VEOKI JAOKS

KUJUNDAGE SEE ENDA KÄE JÄRGI

KAS OLETE VALMIS ESMAKLASSILISEKS MUGAVUSEKS?

Aitame teil teha õigeid valikuid.