Veokid

Juhitavus viimse detailini

Volvo FH16 jõuülekanne

Kuni 750 hj võimsus ja tohutu pöördemoment teie käsutuses. Samas siiski dünaamiline ja paindlik, isegi nõudlikes tingimustes täiskoormaga sõitmisel. Peale täiustatud võimsuse aitavad Volvo FH16 jõuülekanded teil kütust maksimaalselt ära kasutada. Tänu I-Shifti käigukastile on kõik käiguvahetused ideaalselt ajastatud ja toimuvad automaatselt. See tehnoloogia tagab teile kasumlikkuse.

Mootorid

Volvo FH16 jõuülekande tuksuv süda on meie D16 (D)-mootorivalik, mis on saadaval võimsusega 550, 650 või 750 hj. ja kuni 3550 Nm puhta pöördemomendiga.

Juhitavus

Võimsustasemest olenemata saate kasutada muljetavaldavat pöördemomenti mootori laias pööretevahemikus – pöördemomendikõver on väga lame. Saate kasutada kõrgeid käike isegi tõusudel ning saate kasu suurepärasest sõidumugavusest ja väikesest kütusekulust.

I-Shift

I-Shift hõlmab tervet automaatsete käigukastide valikut ning muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Puuduvad raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. I-Shifti jaoks on saadaval funktsioonid, mis võimaldavad ühe pedaaliga sõitmist raskel maastikul ning sõidusuuna vahetamisel. Volvo FH16 jaoks saate valida ka roomekäikudega I-Shifti, et parandada paigaltvõtuvõimet rasketes tingimustes ja säilitada kütusesäästlikkust. Lisage eriti aeglaste roomekäikude ja mitme kiirusega tagasikäikude valik ning sõitke nii aeglaselt kui 0,5–2 km/h, säilitades mootori pöördemomendi üle täieliku kontrolli.

Täpsem teave I-Shifti kohta

KAS VAJATE VÕIMSUST?

Aitame seda teie vajaduste jaoks optimeerida.