Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FL-i kabiin: interjööri mugavus, esmaklassiline igas mõttes

Loodud teie jaoks 

Volvo FL-i kabiini sisemus

Ruum. Panipaigad. Näidikuplokk ja info asuvad täpselt seal, kus teil neid vaja on. Mugav iste. Reguleeritav rool. Ja madal müratase kabiinis. Tere tulemast Volvo FL-i kabiini – see on esmaklassiline töökoht ratastel.  

Ergonoomiliselt kujundatud juhiruum

Ergonoomiline mõtlemine 

Näidikud. Käigukang. Nupud. Panipaigad. Volvo FL-is on kõik, mida vajate täpselt seal, kus te seda vajate ja käeulatuses. See tähendab vähem liigutusi. Vähem venitamist ja pinget. Seega on teie käed rohkem roolil ja silmad püsivad teel.

Täiuslik istekoht

Saate end mugavalt sisse seada tugevate kinnituste, integreeritud peatugede ja turvavöödega ergonoomilistel Volvo FL-i istmetel. Polstrimaterjal tõrjub suurepäraselt mustust. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab soovi kohaselt reguleerida.

Mugav ja turvaline juhiiste
Volvo FL-i kabiini suurused

Valige oma ruum

Valige kolme kabiini suuruse vahel: päevakabiin, lühike magamiskohaga kabiin ja meeskonnakabiin – valik oleneb sellest, kui suurt veoseruumi vajate või mitme inimesega sõidate. Laius on 2100 mm, pikkus jääb vahemikku 1600–2980 mm.

Rohkelt hoiuruumi kõikide teie asjade jaoks

Palju ruumi teie asjadele 

Armatuurlaual. Ustes. Pea kohal. Istmete vahel. Vaadake Volvo FL-i kabiinis ringi ja näete rohkelt panipaiku. Saate neid isegi lisada.

Interjööri 360°-vaade

All on kabiini interaktiivne ülevaade. Lisateabe saamiseks klõpsake tekstikastidel. Paremaks nägemiseks klõpsake nupul Full Screen (Täisekraan). Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

Leidke mugav asend

Juhi vajaduste kohaselt disainitud kabiiniga tutvumiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku esindust.