Veokid

Tere tulemast tööle

Volvo FL-i kabiini sisemus

Volvo FL-i kabiin pakub suurepärast töökeskkonda linnas töötavatele professionaalidele. Ükskõik, millise kabiinimudeli valite, muudab mugav astmelaud sisenemise lihtsaks. Sees olles, teeb selle suurepäraseks töökohaks hästi sisustatud omadustega avar sisustus.

Sisenege hõlpsalt

Kas peate pidevalt kabiini sisenema ja sealt väljuma? Volvo FL-i kabiin asub raamil võrdlemisi madalal ja võimaldab kõikides tingimustes tõeliselt lihtsat siseneda.

Täiuslik istekoht

Saate end mugavalt sisse seada integreeritud peatugede ja turvavöödega Volvo FL-i istmetel. Polstrimaterjal tõrjub suurepäraselt mustust. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab kiire päeva ajal soovi kohaselt reguleerida.

Ergonoomiline paigutus

Näidikud, käiguvahetus, juhtnupud ja panipaik. Kõik tööks vajalik täpselt seal, kus seda vaja on. Vaja on teha vähem liigutusi, mis tähendab vähem venitamist ja pinget. Saate hoida oma käed roolil ja vaadata, mis tiheda liiklusega tänaval teie veoki ümbruses toimub.

Ruumi tööpäevaks

Sõltumata sellest, millise kabiini versiooni te valite – teile ja teie varustusele on ruumi. Panipaigad on armatuurlauas, ustes, pea kohal ja istmete vahel. Lühikeses magamiskabiinis on ruumi puhkamiseks. Meeskonnakabiini mahub kuni 6 reisijat.

Nähtavus igas suunas

Madal sõiduasend, suur esiklaas ja ustes paiknevad lisaaknad tagavad veoki ümbrusega lähedase kontakti. Suurepärane igakülgne ja lähiümbruse nähtavus teevad Volvo FL-ist linnakeskkonnas ohutu liikleja.

Lisaaknad ja nähtavus

Tellige oma Volvo FL koos uste alaosas ja nende taga paiknevate lisaakendega. Need suurendavad veelgi teie vaatevälja veoki ümbruses asuvale alale.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.