Veokid

Volvo FL Electric. Uksest-ukseni veod

Piiratud linnakeskkonnas on teil vaja veokit, mis suudab liigelda kitsastel tänavatel ja jõuda sihtkohale lähedale. Selleks vajate kindlat, kuid nobedat veokit: kaheteljelist mudelit, mille täismass on kuni 16,7 tonni. See sobib suurepäraselt linnas transpordiülesannete täitmiseks, nagu kaubavedu ja jäätmete kogumine. Elektritranspordile ülemineku lihtsustamiseks on veok saadaval koos hoolduse ja tugiteenuse pakettidega, mis sisaldavad laadimist, marsruudi ja sõiduulatuse planeerimist, aku jälgimist ja muud.

Autorongi täismass kuni 16,7 tonni

Võimsus kuni 130 kW

Kuni 450 km

Olge jätkuvalt produktiivne ja hoidke kõike kontrolli all

Volvo FL Electric veoki lisamine oma tööprotsessi on lihtne. Saate kasutuskindluse ja vedude tagamiseks juurdepääsu pidevale veokite jälgimisele ning ennustavale teeninduse planeerimisele. Samuti pakuvad lisa meelerahu marsruudi planeerimine, reaalajas akude energiataseme jälgimine, aruanded ja muu. Kõigele on Volvo Connecti portaalis ja rakenduses mugav juurde pääseda ja üle vaadata.

Sujuvalt töötav jõuülekanne

Elektrimootoriga jõuülekanne koos 2-käigulise käigukastiga pakub väga sujuvat sõidukogemust. Mootori võimsust kuni 130 kW (175 hj) juhib ainulaadne veojõukontrollisüsteem, mis on välja töötatud ka libedates oludes sõitmiseks.

Sõiduulatus vastavalt teie vajadustele

Kõige uuema põlvkonna akutehnoloogia, millel on kuni 450 km sõiduulatus, võimaldab teil kohandada Volvo FL Electric veokit vastavaks oma vajadustele. Kui teie ülesannete täitmiseks on laadimiste vahele vaja väiksemat sõiduulatust, saate selle asemel oma kandevõimet oluliselt suurendada. Teie Volvo Trucks veokite edasimüüja aitab teil leida vastava töö jaoks õige veoki.

Tehnilised andmed – Volvo FL Electric

Omadused

Volvo FL Electric

   
Sillakonfiguratsioonid

Raamveok: 4×2

Kõik sillad on õhkvedrustusega

   

Kabiin

Päevakabiin, lühike magamiskohaga kabiin

   

Autorongi täismass 

Kuni 16,7 tonni    
Aku mahtuvus 280-565 kWh, 3 kuni 6 akut    

Ulatus

Kuni 450 km

   
Laadimisaeg (täislaadimine, 4 akut)

16,8 h vahelduvvooluga (22 kW)

​2,3 h alalisvooluga (150 kW)

   

Jõuülekanne 

Üks elektrimootor, 2-käiguline käigukast    
Jõudlus Pidev võimsus kuni 130 kW (175 hj)    

Rakendused

Sobib pealisehituseks. Elektriline jõu väljavõtt

   

 

     

 

Kontakt

Leidke kohalik esindus

Elektriveonduse KKK

Meie täiselektrilised lahendused