Veokid

Iga töö jaoks õige vahend

Volvo FM-i raam

Veovajadustest olenemata soovite veokit, mille raam on konstrueeritud vastu pidama kõikide ettetulevate tööülesannete korral. Võib-olla vajate oma tegevusvaldkonna jaoks spetsiaalselt ehitatud pealisehitist? Kohandame raami teie edu toetamiseks, kasutades komponente ja süsteeme, mis tagavad töökindluse paljudeks aastateks. See on töövarustus, mida võite usaldada.

Olenemata sellest, kas sõidate suurel kiirusel või peate manööverdama laadimisplatvormide juurde, Volvo FM on täppistööriist, mis aitab teil tõhusalt töötada. Võite hankida täisõhkvedrustusega veoki, mis sobib nii piirkondadevaheliste vedude kui ka ehitusvedude jaoks. Ja tänu Volvo dünaamilise roolisüsteemile on tagatud hea juhitavus ja roolitunnetus.

Võite hankida oma Volvo FM-i kerge sadulvedukina maanteel kasutamiseks või kuni viieteljelise raamveokina, mis on valmis täiustatud pealisehitise jaoks. Mõlemad saavad alguse samast raamikontseptsioonist. See muudab Volvo FM-i väga mitmekülgseks veokiks – ehitage see oma tehniliste nõuete kohaselt.

10-tonnine esitelje koormus

Kas veate raskeid koormaid? See ei ole probleem. Volvo FM on konstrueeritud suurte teljekoormuste jaoks. Olenemata sellest, kas valite lehtvedrustuse või õhkvedrustuse, on ühe esitelje kandevõime kuni 10 tonni. Ja kahe esitelje kandevõime 20 tonni. See suurendab ohutusvaru ja muudab raske või ebaühtlaselt jaotatud koormaga liikumise lihtsamaks.

Tandemtelje tõstuk

Kasutage telge ainult siis, kui seda tõesti vajate. Tandemi telje tõstuk võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise veotelje ja tõsta selle üles. Nagu tõstetav abitelg veotelje taga, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust, vähendab rehvide kulumist ja kütusekulu.

Täpsem teave tandemi telje tõstuki kohta

Viieteljeline veok otse tehasest

Veate raskeid koormaid? Teil on võimalik komplekteerida viieteljeline veok otse tehasest. Saate oma veoki kiiremini kätte ja vähendate kohandamiskulusid. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Avastage Volvo FM-i täispotentsiaal

Rääkige müügiesindajaga oma Volvo FM-i kohandamisest