Veokid

Arenguhüpe

VOLVO FM-i KABIINI VÄLISILME

See sarnaneb suuremate Volvo veokitega, kuid on paindlik ja dünaamiline, nagu olete Volvo FM-i mudelite korral harjunud. Uus nüüdisaegne profiil annab mõista, et see on teie tööülesannete jaoks paremas vormis kui kunagi varem. Selle areng on teinud mitu sammu edasi.

 

Kabiinil on uus disain ning püstine profiil, rohkem siseruumi, suured aknapinnad ja madalal paiknev uks. Volvo FM on voolujooneline ning aerodünaamika ja säästlikkuse parandamiseks on pilu esiosa ülemise ja alumise poole vahel väiksem.

Veel üks selge märk selle veoki arengust on esilaternate disain, mis rõhutab Volvo FM-i legendaarset profiili. Esilaternate iseloomulikud jooned sulanduvad kabiini kujuga, ulatudes ümber esinurga tahapoole kabiini külgedele. Isegi kui veok seisab paigal, on ilmselge, et see on tõhus nii suurel kiirusel kui ka tihedas liikluses.  

Samuti näete, et eesmine logo on suurem, ja ustele lähemale jõudes märkate, et sisenemisastmetel on alumiiniumliistud. Pisiasjad, mis on olulised.

Konstrueeritud nii, et nähtavus on väga hea

Tahavaatepeeglid on nüüdisaegse disaini, õhukese korpuse ja hästi jaotatud peegelpindadega. Need on valmistatud sektsioonidena, et tagada avar vaade ja minimaalsed pimealad. Lisage kõrvalistujauksele alumine lisaaken ja saate suurepärase vaate veoki ümbrusele. Isegi veoki lähiümbrusele.

Esilaternad

Legendaarsed esilaternad on saadaval kahes erinevas versioonis: üks halogeenlampidega ja teine LED-tehnoloogiaga. Mõlemal on iseloomulikud V-kujulised LED-päevatuled.

Valige sobiv viimistlustase

Valige välisviimistluse kahe taseme ja sadade värvitoonide vahel.

Põhiviimistlus

Komplekti kuulub must esivõre ja värvitoonis Thunder Grey kaitseraud, peeglid jne. Tutvuge erinevate välisviimistluse tasemetega Volvo Truck Builderis.

Täiustatud viimistlustase

Värvitoonis Thunder Grey esivõre. Kaitseraud, peeglid jne on värvitud kabiini kerega samas värvitoonis. Alumiiniumdetailid astmelaual. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FM-i välimuse pildid

Kas olete Volvo FM-i jaoks valmis?

See ootab teid.