Veokid

Teie kabiin. Ja teie kontor.

Volvo FM-i kabiini sisemus

Ise olete vastutaja ja ise ka töö tegija. Lihtsalt nüüd on teil veok paremini kontrolli all, parem tugi ning rohkem ruumi kui kunagi varem. See koht on teie jaoks kohandatud.

Volvo FM-i sisenemisel on kohe tunda, et areng on teinud mitu sammu edasi. See on erinev, kuid samas väga tuttav. Esimene asi, mis silma torkab, on ilmselt see, et kabiin on avar ja valgusküllane. Suurem katuseluuk laseb ülalt rohkem valgust sisse, suurendades avarustunnet. Juhikohale istudes näete, et kõik paikneb just seal, kus vaja.

Tänu kallutatavale roolile saate seada täiusliku rooliasendi ja teie käsi toetub loomulikul viisil I-Shifti käigukangile, mis on mugavalt istmesse integreeritud. Nähtavus ümber veoki on suurepärane – uks paikneb madalal, aknad on suured ja kabiini iga nurk on konstrueeritud selleks, et tagada teile täielik kontroll veoki üle.

Peale selle on kogu veokijuhi kasutajaliides uus – loodud selleks, et saaksite hoida käed roolil ja silmad teel. Tagame teile täieliku kontrolli kõige üle, mida vajate töö tõhusaks tegemiseks ja oma äritegevuse kasumlikkuse kasvatamiseks.

Infoekraan on täielikult digitaalne ja pakub uusi võimalusi töökeskkonna kohandamiseks teie vajadustega igas olukorras. Uus üheksatolline külgekraan võimaldab juhtida veoki funktsioone, sealhulgas kuni kaheksat kaamerat ja rakendusi. Samuti on lihtne hoida telgi ja diferentsiaale täielikult kontrolli all. See on teie mobiilse kontori juhtimiskeskus.

Ja Volvo FM-i kabiinis on hääljuhtimine teile suureks abiks.

Kabiini sisemuse pinnad ja materjalid on esmaklassilise kvaliteediga, olenemata viimistlustasemest. Valige kolme viimistlustaseme ja paljude värvitoonide vahel. Leidke oma stiil.

Täielik kontroll

Kabiin on konstrueeritud nii, et nähtavus on väga hea. Veelgi parema nähtavuse jaoks saab veoki varustada kuni kaheksa kaameraga, mille vaated kuvatakse külgekraanil. Saate pidevalt jälgida oma veokit, ümbritsevat liiklust ja veost.

Ruum ja panipaigad

Kõik Volvo FM-i kabiiniversioonid pakuvad avarat ruumi ja nutikaid panipaiku vajalike asjade jaoks. Päevakabiinide tagaseina panipaik ja magamiskohaga kabiinide mugav voodialune panipaik on vaid mõned näited.

Viimistlustasemed

Valige siseviimistluse kolme taseme ja paljude värvitoonide vahel.

Viimistlustase Robust

Vinüülpolster, kummimatid, ehisdetailid ja ehisliistud. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Viimistlustase Dynamic

Tekstiilpolster, kummimatid, ehisdetailid ja ehisliistud. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Viimistlustase Progressive

Plüüs- või nahkpolster, kummimatid, ehisdetailid ja ehisliistud. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FM-i sisemuse pildid

Kohandage oma töötamiskohta

Võtke ühendust müügiesindusega, et luua endale uus lemmikkoht.