Veokid

Võimsus on ühendatud täpsusega

Volvo FM-i jõuülekanded

Õige võimsus ja juhitavus teie tööülesannete ja sihtkohtade jaoks. Nüüd saate kohandada oma Volvo FM-i jõuülekannet täpsemalt kui kunagi varem. Teie käsutuses on vajalik võimsus sujuvaks tööks ja meie hoolitseme selle eest, et kasutaksite kütust või energiat kõige tõhusamal viisil. Saate palju rohkem kui ise panustate – see tähendab kasumlikkust.

Mootorid

Meie Euro 6 (E) mootorite valik on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma, tegemata seejuures järeleandmisi jõudluses. Need on meie kõigi aegade kõige tõhusamad diiselmootorid ning säästavad iga taktiga kütust. D11 mootorite valikus on võimsused 330 hj – 460 hj, samas kui D13 mootorid hõlmavad 420 hj – 500 hj. Volvo FM-i jaoks on saadaval ka gaasimootorid ja täiselektrilised alternatiivid – pakkudes madalaid heitkoguseid ning suurepärast jõudlust ja sõiduulatust.

Juhitavus

Olenemata sellest, millise mootori oma Volvo FM-ile valite, saate kasutada muljetavaldavat pöördemomenti mootori laias pööretevahemikus. Tulemuseks on suurepärane juhitavus ja väike kütusekulu.

Alternatiivsed kütused

Kui soovite ka tegelikult oma keskkonnajalajälge vähendada, võite valida Volvo FM LNG. See töötab veeldatud maagaasil või veeldatud biogaasil, nii et fossiilkütust ei kasutata. Peale selle saab kõiki meie diiselmootoreid kasutada diislikütuse või hüdrogeenitud taimeõliga. Kas soovite kasutada biodiislikütust? Seda võimaldavad Volvo FM-i eriversioonid.

Täpsem teave Volvo FM LNG kohta

I-Shift

I-Shift hõlmab tervet automaatsete käigukastide valikut ning muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Puuduvad raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. I-Shifti jaoks on saadaval funktsioonid, mis võimaldavad teatud olukordades sõita ühe pedaaliga. Volvo FM-i jaoks saate valida ka roomekäikudega I-Shifti või topeltsiduriga I-Shifti.

Täpsem teave I-Shifti kohta

Minge üle elektriveokile

Volvo FM, kuid veelgi sujuvama sõidukogemusega ja väljalasketoru heitgaasideta. Volvo FM Electric pakub kuni 666 hj puhast elektrilist võimsust ja sõiduulatust kuni 300 km – see on ideaalne linnadevaheliseks transpordiks.

Tutvuge mudeliga Volvo FM Electric põhjalikumalt

Vajate võimsust?

Müügiesindaja aitab veokit teie vajaduste järgi kohandada.