Volvo Estonia

EESTI

×
Kohandage jõuülekanne Volvo FM-i ja oma tegevuse jaoks.

Võimsus on ühendatud täpsusega

Volvo FM-i jõuülekanded

Õige võimsus ja juhitavus teie tööülesannete ja sihtkohtade jaoks. Nüüd saate kohandada oma Volvo FM-i jõuülekannet täpsemalt kui kunagi varem. Teie käsutuses on vajalik võimsus sujuvaks tööks ja meie hoolitseme selle eest, et kasutaksite kütust kõige tõhusamal viisil. Saate palju rohkem kui ise panustate – see tähendab kasumlikkust.

Volvo FM on saadaval laias valikus diisel- ja gaasimootoritega.

Mootorid

Volvo FM-i jõuülekandeid käitavad meie D11 (D)-seeria mootorid (330, 380, 430 või 460 hj) või D13 (D)-seeria mootorid (420, 460 või 500 hj). Valikus on ka 420 või 460 hj võimsusega gaasimootorid. Milline neist sobib teie ja teie äritegevuse jaoks kõige paremini?

Juhitavus

Olenemata sellest, millise mootori oma Volvo FM-ile valite, saate kasutada muljetavaldavat pöördemomenti mootori laias pööretevahemikus. Tulemuseks on suurepärane juhitavus ja väike kütusekulu.

Alternatiivsed kütused

Kui soovite ka tegelikult oma keskkonnajalajälge vähendada, võite valida Volvo FM LNG. See töötab veeldatud maagaasil või veeldatud biogaasil, nii et fossiilkütust ei kasutata. Peale selle saab kõiki meie diiselmootoreid kasutada diislikütuse või hüdrogeenitud taimeõliga. Kas soovite kasutada biodiislikütust? Seda võimaldavad Volvo FM-i eriversioonid.

Täpsem teave Volvo FM LNG kohta

I-Shift

I-Shift hõlmab tervet automaatsete käigukastide valikut ning muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Puuduvad raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. Volvo FM-i jaoks saate valida ka roomekäikudega I-Shifti või topeltsiduriga I-Shifti. 

Täpsem teave I-Shifti kohta

Vajate võimsust?

Müügiesindaja aitab veokit teie vajaduste järgi kohandada.