Veokid

Gaasimootoriga Volvo FM LNG piirkondlikuks veoks

Volvo FM LNG on ideaalne veok piirkondlikuks veoks. See pakub sama mugavust ja jõudlust, millega olete harjunud oma mobiilses kontoris – Volvo FM-is. Kuid see tagab väiksema CO2-jalajälje ja vähendab kulutusi kütusele.

Teie vajadustele vastav jõudlus

Gaasimootoriga veokite jõuülekanne põhineb Volvo FM-is kasutatud tunnustatud mootoritehnoloogial. Ja see tagab samasuguse jõudluse, kuid CO2-heide on 20% väiksem*. Saate valida 420 või 460 hj võimsusvariandi vahel, nii et ei ole vaja kompromisse teha.

Vähendage kütusele tehtavaid kulutusi

Volvo FM LNG on sama kütusesäästlik kui diiselmootoriga Volvo FM. Et veeldatud maagaas on tihtipeale soodsam, võite kütuse pealt märgatavalt kokku hoida.

Sobib teie sõiduulatuse jaoks

Sõiduulatus on gaasimootoriga raskeveokite korral ülioluline. LNG-mootori tõhusus kombineerituna veeldatud maagaasiga tagab piirkondlikeks vedudeks sobiva sõiduulatuse. Saate valida kolme suurusega kütusepaakide vahel, et kohandada veok kuni 1000 km sõiduulatusele.

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Gaasimootoriga veokite kasutamine mitte üksnes ei hoia keskkonda. See on kasulik ka ettevõttele, sest otsesed ja kaudsed kulud vähenevad.

OLGE GAASIMOOTORIGA VOLVO FM LNG UUDISTEGA KURSIS

Volvo Trucksi esindus hoiab teid kursis gaasil töötavate veokite uusimate arengusuundadega.