Volvo Estonia

EESTI

×
20% väiksema keskkonnajalajäljega Volvo FM.

Volvo FM. Kuid 20% vähem CO2

Gaasimootoriga Volvo FM

Veok piirkondlike raskevedude jaoks. Sõidab ja töötab nagu juba tuttav Volvo FM. Kuid väiksem keskkonnajalajälg ja vähem kulutusi kütusele. Tegemata seejuures järeleandmisi juhitavuses ega jõudluses.

Euro 6 (D) ● 420 hj / 2100 Nm või 460 hj / 2300 Nm ● I-Shifti käigukast ● Sadulveduk või raamveok ● 4×2, 6×2 või 6×4 ● Sõiduulatus kuni 1000 km

Viis peamist põhjust, miks valida Volvo FM LNG

Teist sellist veokit turult ei leia. Vaadake, mis selle nii ainulaadseks teeb ja miks on see ideaalne valik nii teie äritegevuse kui ka keskkonna jaoks.

Tõuske konkurentide seast esile

Kas teie kliendid vajavad säästlikke veonduslahendusi? Hästi. Volvo FM LNG pakub otsekohe 20% väiksemat* CO2-heidet. Ilma, et peaksite tegema järeleandmisi kandevõimes ega jõudluses. Ega konkurentsivõimes.

Valige kindel lahendus

Mootor on iga veoki süda. Gaasimootor põhineb meie tipptasemel D13K-mootoril. Arendasime seda edasi ja töötasime välja uuendusliku lahenduse, mis töötab gaasi jõul. Ja milline on tulemus? G13C-mootor on sama tõhus kui diiselmootor. Tagatud on ka samad hooldusvälbad, töökindlus ja jõudlus.

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Kuidas see töötab?

Gaasimootoriga veokite kasutamine mitte üksnes ei hoia keskkonda. See on kasulik ka ettevõttele, sest otsesed ja kaudsed kulud vähenevad.
Ühiskond nõuab puhtamaid alternatiivkütuseid. Veeldatud maagaasil on potentsiaali olla nii kiire kui ka pikaajaline lahendus, mille kliimamõju on oluliselt väiksem.

Nullheitme suunas

Energiatõhususel ja alternatiivkütustel on jätkusuutliku veonduse arendamisel keskne koht. Gaasimootoriga Volvo FM LNG pakub otsekohe 20%* väiksemat CO2-jalajälge. Ja võimalus kasutada kütusena bio-LNG-d võimaldab heidet vähendada kuni 100%*. Veok pakub pikaajalisi võimalusi liikuda taastuvkütuste kasutamise suunas, mis muudab meid vähem sõltuvaks fossiilsetest energiaallikatest.

Need on olulised sammud CO2-vaba ja jätkusuutliku veonduse suunas – seda nii keskkonda kui ka teie äritegevust arvestades. Lugege täpsemalt meie alternatiivkütustega seotud eesmärkide kohta.

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Lugege täpsemalt meie alternatiivkütustega seotud eesmärkide kohta

Vähendage oma ökoloogilist jalajälge

Meie jalajälje kalkulaator näitab, kui palju saate LNG-mootoritega oma negatiivset keskkonnamõju vähendada, kusjuures jõudlus jääb diiselmootoriga samaväärseks.

OLGE GAASIMOOTORIGA VOLVO FM LNG UUDISTEGA KURSIS

Volvo Trucksi esindus hoiab teid gaasil töötavate veokite uusimate täiendustega kursis.