Veokid

Tegevuseks kohandatud

Volvo FMX-i raam

Olenemata sellest, kas sõidate maanteel või maastikul, vajate raami, mis on konstrueeritud igapäevaseks intensiivseks kasutamiseks. Tõenäoliselt on teil oma tegevusvaldkonna kohane pealisehitis. Kohandame raami teie edu toetamiseks, kasutades komponente ja süsteeme, mis tagavad töökindluse paljudeks aastateks.

Olenemata sellest, kas töötate kaevanduses või teenindate suure töökoormusega ehitusobjekte, on Volvo FMX täppistööriist, millele saate kindel olla. Hankige mitmekülgne veok, mille tagumine õhkvedrustus on ette nähtud spetsiaalselt ehitusvedudeks, või lehtvedrustusega veok, mille teljed võimaldavad vedada tohutuid koormaid. Volvo dünaamilise roolisüsteemiga on tagatud hea juhitavus ja roolitunnetus.

Volvo raam pakub paindlikkust kohandada veok mistahes tüüpi veonduslahendustes kasutatava pealisehitise jaoks. Saate oma Volvo FMX-i täpselt sellisena, nagu soovite. Volvo Trucksi esindus aitab teil oma veokit kohandada.

10-/20-tonnine esitelje koormus

Kas veate raskeid koormaid? See ei ole probleem. Volvo FMX on konstrueeritud suurte teljekoormuste jaoks. Olenemata sellest, kas valite lehtvedrustuse või õhkvedrustuse, on ühe esitelje kandevõime kuni 10 tonni. Ja kahe esitelje kandevõime 20 tonni. See tähendab otseselt suuremat tootlikkust.

Tandemtelje tõstuk

Kasutage telge ainult siis, kui seda tõesti vajate. Tandemi telje tõstuk võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise veotelje ja tõsta selle üles. Nagu tõstetav abitelg veotelje taga, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust, vähendab rehvide kulumist ja kütusekulu.

Täpsem teave tandemi telje tõstuki kohta

Viieteljeline veok otse tehasest

Veate raskeid koormaid? Võite lasta komplekteerida endale viieteljelise veoki otse tehases. Saate oma veoki kiiremini kätte ja vähendate kohandamiskulusid. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Avastage Volvo FMX-i täispotentsiaal

Rääkige müügiesindajaga oma Volvo FMX-i kohandamisest.