Veokid

Välja töötatud teie tööülesannete jaoks

Volvo FMX-i kabiini välisilme

Kui olete juba Volvo FMX-i disaini fänn, ei valmista selle uusim areng teile pettumust. Sellel on täiesti uus nüüdisaegne profiil, mis on täiuslikum ja enesekindlam kui kunagi varem. Ka kõige keerulisemaid tööülesanded saavad täidetud.

Kabiinil on uus disain ning püstine profiil, rohkem siseruumi, suured aknapinnad ja madalal paiknev uks. Kabiini alaosa tugevdab kabiini legendaarset tugevat profiili ja hõlmab viimistletud V-kujulisi esilaternaid. 

Esilaternate iseloomulikud jooned sulanduvad kabiini kujuga, ulatudes ümber esinurga tahapoole kabiini külgedele. Volvo FMX-i kontseptsioonile omaselt on tugev esiosa kaitsev, vastupidav ja selle osi saab vajaduse korral lihtsasti vahetada.

Samuti näete, et eesmine logo on suurem, ja uksele lähemale jõudes märkate, et sisenemisastmetel on uus tugev konstruktsioon vastupidava libisemisvastase pinnaga. Kabiini ülaosas on terasest katuseluuk, mis pakub maksimaalset kaitset rasketes töötingimustes. Pisiasjad, mis on olulised.

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi 

Volvo FMX-i välimuse pildid

Kas olete Volvo FMX-i jaoks valmis?

See ootab teid.