Veokid

Valmis tegutsemiseks – ja puhkehetkeks

Volvo FMX, kabiini sisemus

Volvo FMX-i roolis olete teie vastutav. Nüüd on teil veok paremini kontrolli all, parem tugi ja rohkem ruumi kui kunagi varem. See on kohandatud teie tootlikkuse jaoks.

Volvo FMX-i kabiini sisenedes tunnete end koduselt, kuid ometi on see teistsugune. Ilmselt märkate kõigepealt, et see on avar ja valgusküllane. Kõik kolm kabiiniversiooni pakuvad rohkem ruumi.

Juhikohale istudes näete, et kõik paikneb just seal, kus vaja. Tänu kallutatavale roolile saate seada täiusliku rooliasendi ja teie käsi toetub loomulikul viisil uuele I-Shifti käigukangile, mis on mugavalt istmesse integreeritud. Nähtavus veoki ümber on suurepärane – uks paikneb madalal, aknad on suured ja kabiini iga nurk on loodud selleks, et tagada teile täielik kontroll veoki üle.

Peale selle on kogu veokijuhi kasutajaliides uus – loodud selleks, et saaksite hoida käed roolil ja silmad teel. Tagame teile täieliku kontrolli kõige üle, mida vajate täpseks ja tõhusaks töötamiseks.

Näidikuplokk on täielikult digitaalne ja pakub uusi võimalusi töökeskkonna kohandamiseks teie vajadustega igas olukorras. Uus üheksatolline külgekraan võimaldab juhtida veoki funktsioone, sealhulgas kuni kaheksat kaamerat ja kergesti kasutatavat veojõukontrolli süsteemi.

Ja Volvo FMX-i kabiinis on hääljuhtimine teile suureks abiks.

Kabiini sisemuse pinnad ja materjalid on esmaklassilise kvaliteediga, olenemata viimistlustasemest. Valige kolme viimistlustaseme ja paljude värvitoonide vahel. Leidke oma stiil.

Viimistlustasemed

Valige siseviimistluse kolme taseme ja paljude värvitoonide vahel.

Viimistlustase Robust

Komplekti kuulub vinüülpolster ja kummimatid. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Viimistlustase Dynamic

Komplekti kuulub tekstiilpolster ja kummimatid. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Viimistlustase Progressive

Komplekti kuulub plüüs- või nahkpolster ja kummimatid. Tutvuge välisviimistluse erinevate tasemetega Volvo Truck Builderis.

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FMX-i sisemuse pildid

Kohandage oma töötamiskohta

Võtke ühendust müügiesindusega, et luua endale uus lemmikkoht.