Veokid

Ärge laske maastikul end peatada

Volvo FMX-i suurepärane liikuvus

Kui muda või liiv on tee üle ujutanud, on edasi sõitmine ainuke viis probleemide vältimiseks. Automaatse esiveo kontrollisüsteemiga (ATC) vedav esitelg ja kuni 300 mm kliirens tagavad, et saate just seda teha. Volvo FMX-i 4×4, 6×6, 8×6 ja 10×6 konfiguratsiooni korral lülitab see funktsioon esitelje automaatselt sisse täpselt siis, kui seda vajate ja lülitab välja, kui seda enam vaja ei ole. Teie Volvo FMX-i jaoks on saadaval palju valikuvõimalusi, mis aitavad muuta elu raskel maastikul lihtsamaks.

Vedav esitelg

Saate valida Volvo FMX-i jaoks vedava esitelje 4×4, 6×6, 8×6 või 10×6 konfiguratsioonis, et rasked maastikuolud teid ei takistaks. Vedava esitelje paigutus tagab veoki parema pealesõidunurga. See on konstrueeritud tugevaks ja voolujooneliseks. Paralleelvarras on paigaldatud teljetala taha, muutes tugeva teljekorpuse veoki madalaimaks punktiks ja parandades oluliselt täiskoormaga veoki kliirensit.

Tagumine õhkvedrustus

Meie ehitusveokite jaoks välja töötatud tagumine õhkvedrustus tagab kuni 300 mm kliirensi. Vedrustuse komponendid, õhkpadjad ja stabilisaatorid on paigaldatud veotelje peale. Ja milline on tulemus? Saate lehtvedrustusele iseloomuliku kliirensi ning õhkvedrustusele iseloomuliku mugavuse ja efektiivsuse. Optimeeritud teljekoormus igal tagateljel tagab parema veojõu. Õhkvedrustus edastab veokile ka vähem vibratsiooni. Tulemusena saadav mugavus ja suurem keskmine kiirus tõstab teie tootlikkust (meie testides oli kasv 5–10 km/h). Ja väiksemad vibratsioonikahjustused tähendavad suuremat kasutuskindlust.

Tööks valmis

Tõusul paigaltvõtmisel aitab mägistardi abisüsteem hoida veokit kallakul paigal, kuni jõuülekanne suurendab pöördemomenti. Kui peaksite veokiga kinni jääma, võimaldab I-Shifti väljakiigutamise funktsioon Rock Free teil veokit edasi-tagasi kõigutada: vajutage ja vabastage gaasipedaali, kuni veok pääseb liikuma.

Automaatpidur igas suunas

Pidurdage oma veok täielikult seisma ja automaatpiduri funktsioon hoiab seda paigal seni, kuni panete selle liikuma. Ja see töötab olenemata sellest, kas soovite sõita edasi, tagurdada, alustada sõitu allamäge või ülesmäge – või tasasel maal.

Juhti abistavad süsteemid 

Ühe pedaaliga sõit raskel maastikul

I-Shifti maastikupiduri funktsioon võimaldab teil läbida rasket maastikku madalatel kiirustel, juhtides nii gaasi kui ka rattapidureid ainult gaasipedaali abil. Te ei pea piduripedaali puudutama ja võite oma veoki kivile asetatud rattaga peatada ilma sellelt maha libisemata.

I-Shift

Kas peate sõitma maastikul?

Võtke ühendust müügiesindusega, et kohandada veok, mis teid maastikul hätta ei jäta.